Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ziemas festivāls uzņem apgriezienus

2011-03-03

Iecienītākajā dabas un atpūtas vietā Siguldā turpinās aktīva rosība. Ziemas festivāla ietvaros ikviens vēl šonedēļ var pagūt izbaudīt kādu no pasākumiem Siguldā.

Dzelzceļa stacijā piektdien, sestdien un svētdien no plkst. 12.00 līdz 20.00 skatāma laikmetīgās mākslas izstāde „Kur es esmu?”. Interesentiem tiek piedāvātas vēl divas jaunas izstādes: Siguldas Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” apskatāma vecāko kursu gleznojumu izstāde „Pavasari gaidot” ar pēdējo sniegu pavasara ainavās, portretu kopijas ar radošām izmaiņām, kā arī pārveidotas modernisma Miro stilā figurālu reprodukciju kompozīcijas. Gleznojumi ir mācību procesā veidotas studijas, centieni izprast un uzjaukt krāsu gan praktiski, gan analizējot tās komponentus. Savukārt no 4. marta Siguldas pagasta kultūras namā būs skatāma Olgas Šilovas izstāde „Sapņu kalendārs”, kurā māksliniece konfrontējusi divas pozīcijas – realitāti un sapņus.

Festivāla noslēgumā - 5. un 6. martā - norisināsies jau tradicionālās sacensības „Siguldas kauss 2011” kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, snovbordā un tramplīnlēkšanā. Pieteikties sacensībām var visi interesenti vecumā no desmit gadiem, kuri vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku Svētki būs arī mazajiem kalnu slēpotājiem. Bērniem vecumā līdz astoņiem gadiem būs iespēja gūt pozitīvu sacensību pieredzi „Kūku mačos” Pilsētas trasē 5. martā.

5. martā Svētku laukumā aicinām visus ļauties pārsteigumiem un īstas ziemas ballītes priekiem. No plkst. 15.00 smieklīgus, atraktīvus un dīvainus ziemas sporta veidus, stafetes, atrakcijas un konkursus dažādām spējām, gaumēm un vecumiem piedāvās Siguldas Sporta skolas un Jauniešu iniciatīvas centra jaunieši. Svētku laukumā muzicēs grupas „Tutti fruti”, „Flora” un „Novadnieki”. Plkst. 18.00 no Svētku laukuma skatu platformas būs iespēja vērot īpašu gaismas objektu. Pēc tam ar atrakciju parks „Tarzāns” labvēlību bez maksas ar krēsliem pacēlājiem apmeklētāji varēs doties uz Pilsētas trases pakāji, kur līdz pat astoņiem vakarā festivāla noslēguma pasākumā būs sportiski pārsteigumi un uguņošana.

Plašāka informācija par svētkiem pieejama mājas lapā www.sigulda.lv.

Sigulda aizrauj!

 

Baiba Bože,
Siguldas pilsētas kultūras nama direktore
 

Pēdējās ziņas

2011-03-03 Latgale tika prezentēta starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Vivatour 2011” Viļņā
2011-03-03 Baltkrievijas uzņēmēji iepazīsies ar Jūrmalas piedāvājumu
2011-03-03 UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā iekļauts Aizsargājamo ainavu apvidus „Augšdaugava”
2011-03-03 Aicinām uz autoveiklības pasākumu „Alūksnes apļi 2011”
2011-03-03 Cherry Creek (ASV) Vidusskolas Meistarklases koris uzstāsies Rīgas Latviešu biedrībā
2011-03-03 Daugavpils teātrim pasniegta latgaliešu kultūras Gada balva BOŅUKS 2010
2011-03-03 Paziņojums par mākslas akciju PASTAIGA-2 un Ministru kabineta apstiprināto konsolidācijas pasākumu sarakstu 2011.gadam
2011-03-03 Svētku koncerts „Sieviešu dienu sagaidot”
2011-03-03 Tīņu ballītes uzņem apgriezienus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski