Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsēta ar stendu piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Vivattur 2011" Viļņā, Lietuvā

2011-02-24

No 25. līdz 27. februārim Jūrmalas pilsētas dome ar tūrisma stendu piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „Vivattur 2011” Viļņā, Lietuvā, kur kopā ar Jūrmalas pilsētas uzņēmumiem – kūrortviesnīcu „Hotel Jūrmala Spa”, kempingiem „Nemo” un „Jūrmala”, kā arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju (LVRA) prezentēs Jūrmalas tūrisma produktus un pakalpojumus.

Jūrmalas pašvaldība aicinās apmeklēt kūrortpilsētu, kas 2010. gadā saņēma Eiropas Komisijas balvu kā Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis Latvijā. Ikvienam Jūrmalas pilsētas stenda apmeklētājam būs iespēja iegūt jauno pilsētas brošūru „Jūrmala” lietuviešu valodā, uzzināt informāciju par lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem, kā arī no Jūrmalas kūrortviesnīcām par īpašām cenām varēs iegādāties kūrorta un skaistuma kopšanas procedūru piedāvājumus.

„Pēc Centrālās pārvaldes statistikas datiem ik gadu Jūrmalā no visu tūristu skaita vidēji 9,8% ir no Lietuvas. No kaimiņvalsts lielākoties ierodas ģimenes ar bērniem. Tāpēc lietuvieši visbiežāk izmanto pludmales aktīvās atpūtas piedāvājumus, apmeklē ūdens atrakciju parku „Līvu akvaparks”, izmanto pašvaldības bez maksas visa gada garumā piedāvātās Dzintaru mežaparka atrakcijas dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Kaimiņi iecienījuši arī veselības uzlabošanas procedūras Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādēs un labprāt apmeklē dažādus pasākumus,” informē Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītāja Gunta Ušpele.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalība starptautiskajā tūrisma izstādē „Vivattur 2011" iespējama, pateicoties Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" finansējuma saņemšanai. Finansējuma saņēmējs – Jūrmalas pilsētas dome – 2011. gada 31. janvārī ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-11-0513 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos" īstenošanu. Jūrmalas pilsētas dome, kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala Spa" un biedrība „Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācija" projektā saņem 50% līdzfinansējumu no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-02-24 Latvijas Mākslas augstskolu asociācija par apmaksāto studiju vietu skaita samazināšanu
2011-02-24 Muzejā programma vājredzīgajiem un neredzīgajiem apmeklētājiem
2011-02-24 Zemo cenu autobusu līnija Simple Express kursēs arī no Rīgas uz Viļņu
2011-02-24 “Baltijas Grāmatu svētkos” darbosies Grāmatu maiņas punkts
2011-02-24 Jūrmalas pilsētas dome aicina visas Latvijas iedzīvotājus piedalīties ideju konkursā
2011-02-24 Lietuviešiem piedāvās ceļot uz Ventspili, Ziemeļkurzemi un Sāremā salu
2011-02-24 Uzsākta projekta „artilērijas arsenāla ēkas rekonstrukcija daugavpils rotko mākslas centra izveidei” īstenošana
2011-02-24 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiks komponista Riharda Dubras autorkoncerts „Putns ar zīda asti”
2011-02-24 Latvijas Mākslas akadēmijā būs apskatāma starptautiska izstāde „Stikla Balss`11”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski