Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Zemo cenu autobusu līnija Simple Express kursēs arī no Rīgas uz Viļņu

2011-02-24

Otrdien, 1. martā, tiks atklāts jauns zemo cenu autobusu līnijas Simple Express maršruts no Rīgas uz Viļņu, tādejādi nodrošinot tiešo savienojumu no Tallinas līdz Viļņai. Autobusi šī maršruta ietvaros kursēs divas reizes dienā.

„Lai gan ir pagājis gandrīz gads kopš tika atklāta Baltijā pirmā zemo cenu autobusu līnija Simple Express, tomēr jau šobrīd redzam, ka Latvijas iedzīvotāji šajā laika posmā ir aktīvi izmantojuši iespēju ceļot pa Baltijas valstīm, netērējot tam lielus finanšu līdzekļus,” norāda zemo cenu autobusu līnijas Simple Express pārstāve Vlada Kulmane.

Uzņēmuma pārstāvji atzīst, ka redz augstu potenciālu Baltijas valstu iekšējā tūrisma tirgus attīstībai. Saskaņā ar pētījuma datiem, ko zemo cenu autobusu līnija Simple Express veica sadarbībā ar TNS, pēdējo trīs gadu laikā tikai 18% lietuviešu ir apmeklējuši Rīgu, no tiem 14% bija vīrieši un 4% sievietes. Ceļojot uz Latviju, 77% gadījumu lietuvieši izmantoja personīgos auto, 18% brauca ar autobusu, 2% izmantoja lidmašīnas, savukārt 3% - citus pārvietošanās līdzekļus.

Salīdzinot ar lietuviešiem, Latvijas iedzīvotāji daudz aktīvāk apmeklēja kaimiņvalsti - pēdējo trīs gadu laikā 36% latviešu ir bijuši Lietuvā, no tiem 20% bija vīrieši un 16% sievietes. Analizējot datus pēc pārvietošanās līdzekļa, 59% latviešu izmantoja automašīnas, 31% autobusu, 2% lidmašīnas, bet 8% citu transporta veidu.

Īpašas kampaņas ietvaros no 24. februāra līdz 3. martam vienas biļetes cena no Rīgas uz Viļņu būs 4.10 lati, no Tallinas uz Viļņu – 5.10 lati. Standarta cena maršrutā no Rīgas uz Viļņu būs 11 lati, savukārt no Tallinas uz Viļņu – 22 lati.

Zemo cenu autobusu līnija Simple Express ir viens no Baltijā vadošā pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Lux Express grupas zīmoliem. Baltijas valstu iedzīvotāji ar zemo cenu autobusu līniju var ceļot uz Lietuvu, Igauniju, Latviju, Poliju un Krieviju.

Foto attēli ar Simple Express autobusiem pieejami šeit: http://www.simpleexpress.eu/SE-pictures

 

Elīna Dobulāne,
komunikācijas konsultante
 

Pēdējās ziņas

2011-02-24 Latvijas Mākslas akadēmijā būs apskatāma starptautiska izstāde „Stikla Balss`11”
2011-02-24 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiks komponista Riharda Dubras autorkoncerts „Putns ar zīda asti”
2011-02-24 Uzsākta projekta „artilērijas arsenāla ēkas rekonstrukcija daugavpils rotko mākslas centra izveidei” īstenošana
2011-02-24 Lietuviešiem piedāvās ceļot uz Ventspili, Ziemeļkurzemi un Sāremā salu
2011-02-24 Jūrmalas pilsētas dome aicina visas Latvijas iedzīvotājus piedalīties ideju konkursā
2011-02-24 “Baltijas Grāmatu svētkos” darbosies Grāmatu maiņas punkts
2011-02-24 Jūrmalas pilsēta ar stendu piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Vivattur 2011" Viļņā, Lietuvā
2011-02-24 Muzejā programma vājredzīgajiem un neredzīgajiem apmeklētājiem
2011-02-24 Latvijas Mākslas augstskolu asociācija par apmaksāto studiju vietu skaita samazināšanu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski