Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Jūrmala jau devīto gadu saņem Baltijas jūras labākā kūrorta titulu

2011-02-22

Krievijas tūrisma portāla www.travel.ru apmeklētāji, vērtējot 21 kūrortu, Jūrmalu atkārtoti atzinuši par labāko Baltijas jūras kūrortu. Apbalvojumu „Star travel.ru” („Travel.ru Zvaigzne”) šogad Jūrmala saņems jau devīto gadu pēc kārtas.

„Priecē tas, ka Jūrmalas pilsētas popularitāte tik nozīmīgā tūrisma tirgū kā Krievija ar katru gadu pieaug,” atzīst Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. „Ceļotāji no Krievijas jau izsenis ir iecienījuši Jūrmalu un novērtējuši kūrortpilsētas piedāvājumu – gan aktīvās atpūtas un veselības atjaunošanas iespējas Baltijas jūras krastā, gan daudzveidīgo kultūras programmas piedāvājumu. Mūsu mērķis ir attīstīt kūrortpilsētas tūrisma un kūrorta pakalpojumus vēl plašāk, lai pilsētas viesi atrastu savām interesēm un vajadzībām atbilstīgu piedāvājumu ne tikai vasaras sezonas laikā, bet arī ziemas mēnešos.”

Apbalvojums „Star travel.ru” tiek piešķirts pēc interneta lietotāju balsojuma rezultātiem Krievijas lielākajā tūrisma un ceļojumu portālā Travel.ru, kuru apmeklē ap 10 000 lietotāju diennaktī, – 70% no tiem ir Krievijas iedzīvotāji. „Star travel.ru” ir vienīgā šāda veida patērētāju balva tūrisma jomā Krievijā, un tā tiek piešķirta kopš 2003. gada. Jūrmalu par Baltijas jūras labāko kūrortu atzinuši vairāk nekā septiņi tūkstoši lietotāju – daudz vairāk nekā iepriekšējos gados.

Apbalvošanas ceremonija notiks 17. martā Maskavā starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2011”, kur Jūrmala prezentēs savus tūrisma un kūrorta produktus un pakalpojumus atsevišķā kūrortpilsētas stendā.

Balvas „Star travel.ru” tiks piešķirtas 12 dažādās nominācijās, novērtējot labākās aviokompānijas, Krievijas tūrisma uzņēmumus, ārvalstu lidostas, tūrisma aģentūras, atpūtas vietas, ārvalstu kūrortus, ārvalstu pludmales viesnīcas, tūrisma portālus krievu valodā, plašsaziņas līdzekļus, pilsētas un valstis. Uzvarētāju vidū ir tādi pazīstami tūrisma nozares uzņēmumi kā „Tez Tours”, lidsabiedrības „Singapore Airlines”, „Lufthansa”, Spānijas pilsēta Kosta-Dorada, Dubajas viesnīca „Jumeirah Beach Hotel 5*”, žurnāls „GEO” u.c. Balvu nominācijā par labāko tūrisma uzņēmumu Baltijas valstīs jau otro gadu saņem arī Jūrmalas pilsētas tūrisma informācijas pārstāvniecība Krievijā – tūrisma uzņēmums „AB Club”.

Jūrmalā ar katru gadu pieaug tūristu plūsma no Krievijas – 2010. gada pirmajos trijos ceturkšņos Jūrmalu apmeklēja 25 248 tūristi, tas ir par 9386 vairāk nekā šajā laikposmā 2009. gadā.

Lai kūrortpilsētas piedāvājumā ieinteresētu potenciālos tūristus, Jūrmalas pilsētas dome plāno vairākas mārketinga aktivitātes Krievijā un jau martā ar savu stendu piedalīsies 18. starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2011” Maskavā. Plānota dalība starptautiskajā tūrisma izstādē „CIS Inwetex” Sanktpēterburgā, kā arī darba semināros Krievijas reģionālajās pilsētās, kur tiks prezentēti tūrisma produkti un pakalpojumi, kas Jūrmalā ir pieejami visu gadu.

Jūrmalas pilsētas dome turpinās sadarbību ar Jūrmalas tūrisma informācijas pārstāvniecībām Krievijā, īstenojot kopīgas mārketinga aktivitātes, kā arī ar tūrisma un citiem uzņēmumiem, lai veicinātu tūrisma pieaugumu Jūrmalā un Latvijā.Tūrisma un ārējo sakaru nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-02-22 Marts Jūrmalā – Aspazijas mēnesis
2011-02-22 Eiropas MTB čempions startēs Mammadaba slēpošanas maratonā
2011-02-22 Daugavpils teātrī bērnu izrādes “Ferdinands Lieliskais” pirmizrāde
2011-02-22 Raiņa mājā Berķenelē rīkos vilnas apstrādes amatu prasmes darbnīcu
2011-02-22 Atsāksies semināru cikls par latviešu tautas tērpiem
2011-02-22 Jūrmalā 2. Starptautiskais romanču festivāls
2011-02-22 Jūrmalu apmeklēs vadošie Izraēlas tūrisma aģenti
2011-02-22 Notiks preses konference par “Baltijas Grāmatu svētkiem 2011”
2011-02-22 Latvijas Mākslas akadēmijas un Viļņas mākslas akadēmijas Telšu fakultātes Studentu un pasniedzēju darbu izstāde „LATVIJOS IR LIETUVOS METALO MENAS”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski