Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Gada notikums būvniecībā – izstāde “Māja I 2011” jau martā

2011-02-21

No 17. līdz 20. martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības izstāde “Māja I 2011”, kurā tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, aktuāli celtniecības un remonta risinājumi.

Būvniecības tirgus ir gatavs pavasarim
Pēc nozīmīgajām pārmaiņām būvniecības nozarē, izstāde “Māja I 2011” šogad uz ļoti optimistiskas nots pulcē gan būvniecības nozares vadošās kompānijas, gan arī pavisam jaunus un ambiciozus uzņēmējus, kas atraduši jaunas tirgus nišas.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 320 uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Lielbritānijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Polijas un citām valstīm, kas piedāvās savu produkciju un pakalpojumus.

Izstādes galvenie uzsvari šogad – jaunas apkures sistēmu un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, energo efektīva būvniecība, kā arī būvniecības risinājumu draudzīgums videi. Īpaša uzmanība izstādē tiks veltīta arī šīs ziemas aktualitātei – “jumtu problēmai”, kuras labā daudz kas darāms visas vasaras garumā.

“Šogad daudz vairāk nekā iepriekš izstādē tiks prezentēti uzņēmumu sadarbības projekti – vairāki dažādu apakšnozaru uzņēmumi sadarbojas un piedāvā kompleksus būvniecības risinājumus un kvalitatīvu servisu, lai nodrošinātu klienta vēlmju realizēšanu. Būvniecības tirgus ir gatavs pavasarim, un izstāde ir spilgts apliecinājums tam,” uzsver izstādes “Māja I” projekta vadītājs Roberts Brēde.

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle uzsver, ka izstāde “Māja I” ir svētki visiem nozares profesionāļiem, jo šeit var gūt ne vien jaunas zināšanas un biznesa kontaktus, bet arī pozitīvā atmosfērā satikt kolēģus un partnerus, lai kopā palūkotos uz savas nozares situāciju un dalītos ar pieredzi un sasniegumiem.

Seminārs dzīvokļu īpašniekiem un pārvaldniekiem
Sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas Namu pārvaldnieku ģildi 18. martā Ķīpsalā tiks rīkots seminārs “Dzīvokļu īpašnieku un pārvaldnieku loma ēku renovācijā, palielinot to energoefektivitāti”, kurā visi interesenti varēs uzzināt par energotaupības risinājumiem, ēku siltināšanu un renovāciju, kā arī finansējuma piesaistes veidiem.

Konkurētspējīgu Latvijas ražotāju preces un pakalpojumi
Latvijas ražotāji prezentēs pakalpojumus un preces, kas ir konkurētspējīgas pasaules mērogā, tiek eksportētas ārpus Latvijas robežām un novērtētas arī pašu mājās. Izstādē savus aktuālākos piedāvājumus prezentēs tādi Latvijas būvmateriālu ražotāji kā „Cemex”, „Lode”, “Siguldas bloks”, „Raunas bruģakmens”, “Grandeg”, “BioLiv, “Staļi”, “Valmieras stikla šķiedra”, termobloku ražotājs „Warm House” un daudzi citi.

Viens no vadošajiem Latvijas kokmateriālu eksportētājiem “BIKO-LAT” izstādē piedāvās apdares un terases materiālus, sētas, dārza mēbeles, koka logus un durvis, kā arī koka paneļu mājas, savukārt iekštelpu apzaļumošanas uzņēmums “Hercs Flora” - jaunu unikālu produktu "Zaļā siena". Visi, kam ir aktuāla jauna grīdas seguma ieklāšana mājoklī, aicināti ielūkoties SIA “KĀGO” piedāvājumā. Savukārt “Ornamental steel” piedāvās dekoratīvos metāla elementus sētām, margām, mēbelēm, interjeram.

Ārvalstu uzņēmumu labā pieredze izstādē
Izstādē piedalīsies arī “Robert Bosch”, “Sanistal”, “Aeroc”, “Upanor”, “Paroc” un citu pazīstamu pasaules ražotāju pārstāvji Latvijā un Baltijas valstīs. Izstādē ķieģeļu piedāvājumu prezentēs arī viens no lielākajiem Eiropas ķieģeļu ražotājiem – Austrijas uzņēmums “Wienerberger”.

Īpaši plašs šogad būs apkures risinājumu klāsts un izstādē varēs saņemt labākos piedāvājumus no tādu zīmolu pārstāvjiem kā “Junkers”, “Baxi”, „Viessmann”, “Intersols” „Latvijas Gāze”, „Akmens krāsnis” un citiem. Arī kamīnu tirgotāji “Baltijas dolomīts”, Helmix R”, „Kamīndizains” un citi pavasara izstādei gatavo īpaši pievilcīgu piedāvājumus. Eiropas vadošais dūmvadu sistēmu ražotājs un izgatavotājs SCHIEDEL izstādē piedāvās augstākās kvalitātes dūmvadus gan no keramikas, gan no nerūsējošā tērauda.

Plānojot jumta seguma maiņu, izstādē varēs iepazīties ar augstākās kvalitātes KATEPAL bitumena šindeļiem un unikāliem VILPE jumtu aksesuāriem, ko ražo Somijā. Te varēs redzēt plašu jumtu aksesuāru sortimentu, kuri veiksmīgi atrisina gan gaisa kvalitātes jautājumu telpās, gan ēkas ventilācijas jautājumu no tā cokola līdz jumtam. Savukārt uzņēmums “Monier” īpašais piedāvājums izstādes laikā būs 20% atlaide betona dakstiņiem “Elegant”. “ACO Nordic” piedāvās notekas un citas jumtu noslēdzošās armatūras. Tāpat savus ieteikumus un piedāvājumus jumta segumiem izstādē gatavo arī uzņēmumi “Rzeinzink”, “Latroof” , “Toode”, “Skārda jumti”, Nioedru jumti” un citi.

SIA “Vides eksperts” piedāvās inovatīvas, Vācijas firmas “Biorock” sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām, viesu namiem, birojiem. Šī gada jaunums - Biorock tehnoloģijas iekārtas Latvijā ražotos korpusos par pievilcīgām cenām!

Vācijas elektrotehnisko iekārtu ražotājs “Albrech JUNG” pirmoreiz piedalīsies izstādē “Māja I” un arhitektiem, celtniecības un elektromontāžas speciālistiem un ikvienam lietotājam prezentēs JUNG “gudrās mājas” un domofonu sistēmas, kā arī sensorslēdžus.

Tas ir tikai neliels ieskats dalībnieku piedāvājumā, vairāk par citu dalībnieku produkciju lasiet izstādes mājaslapā www.bt1.lv/maja1 sadaļā “Dalībnieku ziņas”.

Izstādi “Māja I 2011” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2011-02-18 Sabiedrībā pazīstami cilvēki gatavojas Mammadaba slēpošanas maratonam
2011-02-17 “Erota 2011” viesi – latviešu čipendeiļi no Spānijas
2011-02-17 "Balttour 2011" atzīst par pēdējo 10 gadu labāko tūrisma izstādi
2011-02-17 Ziņas no Latvijas Piļu un muižu asociācijas
2011-02-17 Līgatne būs pārstāvēta starptautiskajās tūrisma izstādēs „Tourest 2011” Tallinā un „Vivattur 2011” Viļņā
2011-02-17 Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gidi aicina uz Starptautiskajai Tūristu Gidu dienai veltītām bezmaksas ekskursijām Rīgas Domā
2011-02-15 Ēnu dienā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā piedalīsies 18 skolēni
2011-02-15 airBaltic 1000 pieteikumi Ēnu dienā; piedāvās tiešsaistes vakances
2011-02-15 Ryanair atsāk lidojumus uz Bristoli un Tamperi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski