Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ziņas no Latvijas Piļu un muižu asociācijas

2011-02-17

Žurnāla „HoReCa” diskusija.
Žurnāla „HoReCa” 2.februārī rīkotajā diskusijā Dikļu pilī uz sarunu pie apaļā galda žurnāla redaktors Andris Dzenis bija aicinājis tūrisma speciālistus no Vidzemes pilsētām un LPMA pārstāvjus – valdes priekšsēdētāju Ivetu Sprūdžu, izpilddirektori Ivetu Piesi, valdes locekli un Dikļu pils direktori Inetu Litti. Diskusijas temats – pilis un muižas. Tā būs lasāma un redzama fotoattēlos nākamajā žurnāla „HoReCa” izdevumā.

Sadarbība ar „Live Riga”.
Latvijas Piļu un muižu asociācijas valdes priekšsēdētāja Iveta Sprūdža un izpilddirektore Iveta Piese 9.februārī viesojās „Live Riga” birojā. Tā bija savstarpēja iepazīšanās un saruna, kā veidot kopīgu piedāvājumu projekta MEET RIGA ietvaros. Tika nolemts slēgt sadarbības līgumu. Tā būs iespēja konferenču un biznesa pasākumu organizētājiem dažādot piedāvājumu, ietverot tajā pilis un muižas, kas atrodas ārpus Rīgas, bet tajā pašā laikā sniedz kvalitatīvus pakalpojumus.

Izstāde „Balttour 2011”.
Tūrisma izstādē- gadatirgū „Balttour 2011” no 11.līdz 13.februārim Latvijas Piļu un muižu asociācija un tūrisma aģentūru „Via Baltic” strādāja kopējā stendā, kurā tika prezentēts projekts www.gopalace.lv, kas aicina apceļot Baltijas valstis, maršrutā ietverot pilis un to sniegtos pakalpojumus. Apmeklētāju interese bija patiešām liela un visas trīs dienas nepārtraukti tika sniegta informācija, kur svinēt kāzas, kur nakšņot, kur paēst pusdienas, kur izbaudīt kādu īpašo piedāvājumu...

Šogad tradicionālā akcija „Apceļosim Latvijas pilis!” nav paredzēta. Daudzi apmeklētāji teica, ka tā bijusi labs stimuls aizbraukt uz pilīm, kas atrodas tālāk no tradicionālajiem tūrisma maršrutiem, bet ne visi no viņiem piedalījušies akcijā. Tā tikai devusi iedvesmu un informāciju. Secinājums- nepieciešams izdevums, kurā būtu redzamas visas pilis, to pieejamība un pakalpojumi. Lai arī internetā var atrast ļoti daudz informācijas, tomēr piļu un muižu īstie „fani” ne visi ir interneta lietotāji un labāk uzticas pārbaudītām vērtībām – kartei.

Jaunā vizuālā izskatā LPMA tika pārstāvēta izstādē pateicoties aktīvākajiem biedriem kas deva iedvesmu un kuplināja ar savu klātbūtni un materiāliem izstādes stendu. Tāpēc īpašais paldies – Dikļu muižai, Rūmenes muižai, Kukšu muižai, Bīriņu pilij, Daugavas muzejam, Turaidas muzejrezervātam, Kārļa muižai, Durbes pilij, Jaunpils pilij un Jaunmoku pilij.

Izstādes laikā izveidojās jaunas pazīšanās ar dažādu pakalpojumu sniedzējiem, kas vēlētos sadarboties ar Latvijas piļu un muižu asociāciju. Bija arī interesenti, kas grib iegādāties kādu mazu muižiņu.

„Balttour 2011” ir labs sākums, lai sagatavotos tūrisma sezonai un tikai sadarbībā veidotu pievilcīgu visas Latvijas piļu un muižu tūrisma piedāvājumu.


Iveta Piese
 

Pēdējās ziņas

2011-02-17 “Erota 2011” viesi – latviešu čipendeiļi no Spānijas
2011-02-17 "Balttour 2011" atzīst par pēdējo 10 gadu labāko tūrisma izstādi
2011-02-17 Līgatne būs pārstāvēta starptautiskajās tūrisma izstādēs „Tourest 2011” Tallinā un „Vivattur 2011” Viļņā
2011-02-17 Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gidi aicina uz Starptautiskajai Tūristu Gidu dienai veltītām bezmaksas ekskursijām Rīgas Domā
2011-02-15 Ēnu dienā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā piedalīsies 18 skolēni
2011-02-15 airBaltic 1000 pieteikumi Ēnu dienā; piedāvās tiešsaistes vakances
2011-02-15 Ryanair atsāk lidojumus uz Bristoli un Tamperi
2011-02-15 Festivāls “EROTS 2011” – jau šonedēļ
2011-02-15 Apzinot Baltijas jūras piekrastes senās kulta vietas, veicinās tūrisma attīstību reģionā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski