Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas mākslas akadēmijā 73. karnevāls – izstāde

2011-02-11

„Vuelo carneval”

Šī gada 18. Februārī plkst. 20:00 Latvijas Mākslas akadēmijā notiks ikgadējais, nu jau 73. karnevāls, šoreiz, kā izstāde, kuru rīko LMA studentu padome.


Karnevāla tēma šogad ir „Vuelo carneval” („Lidojums karnevālā”), kur katram būs iespēja baudīt krāšņu gaisotni, aizklājot seju ar masku, izdzīvojot Brazīlijas un Venēcijas seno ikdienu.

Šogad būs iespēja izbaudīt izstādes atklāšanā Brazīlijas karnevāla raksturu – masku parādes, ritmisku dzīvo mūziku, ekstravagantu un dzīvespriecīgu atmosfēru, kā arī Venēcijas klasiskā karnevāla gaisotni – masku spēles, kuras ļauj mainīt patieso identitāti, raisīties lomu spēlēm un pārvērsties, ļaujoties noslēpumainībai un kļūt par izstādes sastāvdaļu. LMA telpās atdzims Brazīlijas džungļi, Kazanovas Venēcija, Latino/ mexicano ritmi ar dejām un teatrāliem priekšnesumiem.

„Karnevāls ir izveidojies kā brends un lepnums mākslas dzīvē”: teicis LMA rektors Aleksejs Naumovs.

Gaisa masas sakustinās ne tikai karnevāla - izstādes mākslinieki un apmeklētāji ar savu oriģinālo domu lidojumu un tērpiem, bet arī pazīstami mūziķi, kas uzstāsies uz BRAZĪLIJAS DŽUNGĻU lielās skatuves – Inokentijs Mārpls, Gvigo Linga, Triānas Parks u.c. Kā arī gurnus iekustinās ugunīgāki ritmi „Samba de Riga”, Gapohjeri u.c.

Par muzikālo krāšņumu un daudzveidību uz sešām, nemazāk interesantām, izstādes - karnevāla skatuvēm rūpēsies Latvijā paši pazīstami dīdžeji un mūzikas projekti - Kazanovas orķestris, ELECRICANO, Andy Bassland, DJ VENTO, DJ Monsta, DJ GOLdbERG, Virus 332, DJ NITRO (Beļģija), Deep – Z, Gas of Latvia, Rasols, Ze Ivarzz, SairaM, dubstep.lv, Valdis Melderis, STURMBLOKS u.c. „Nogurušajām kājām” būs sarūpēta izstāde un skulptūru dārzs, kur mierīgā gaisotnē atvilkt elpu un atgūt spēkus.

Krāšņās atmosfēras radīšanā neaiztikt arī bez savdabīgām LMA studentu veidotām dekorācijām, kuras papildinās VJ PE JOKE, VJ WICKISS, VJ WARGS un citu video žokeju veidotās video preformances, kas pašas par sevi ir neatkārtojami mākslas darbi.

Šis būs 73. karnevāls, kas ikgadēji papildina LMA un Rīgas izklaides un kultūras dzīvi. Izstādes „Vuelo carneval” ietvaros tiks veidota arī, par godu karnevāla tematikai, konkursi, sacensības un horeogrāfiski priekšnesumi.

Interneta mājaslapa – http://karnevals.lma.lv

Sanita Balode,
Projekta vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-02-11 Kuldīga šogad pārsteigs viesus ar inovācijām tūrismā
2011-02-11 Viļa Lācīša STROIKA uz skatuves
2011-02-11 11. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivāls Siguldā
2011-02-11 airBaltic lidos biežāk uz Somiju un Zviedriju
2011-02-11 Bauskas pilī uzstāsies Societa Umanitaria konkursa Milānā Grand Prix laureāte
2011-02-11 Jūrmala piedalās Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidošanā
2011-02-11 Februārī Jūrmalā pieminēs Raini un Aspaziju
2011-02-11 Ziedu pilsētu Ventspili reklamēs tūrisma gadatirgū „Balttour 2011”
2011-02-11 Tūroperators „Go Adventure” uzsāk ekskluzīvu sadarbību ar „Turkish Airlines”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski