Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tūroperators „Go Adventure” uzsāk ekskluzīvu sadarbību ar „Turkish Airlines”

2011-02-11

Tūroperators „Go Adventure” noslēdz ekskluzīvu sadarbības līgumu ar lidsabiedrību „Turkish Airlines”, tādējādi jau no aprīļa divas reizes nedēļā klientiem tiks piedāvāti augstas klases komforta lidojumi uz Antāliju Turcijā.

„Go Adventure” ir pirmais tūroperators Latvijā, kas piedāvā „Turkish Airlines” lidsabiedrības pakalpojumus tiešiem lidojumiem uz Antāliju, kas ir viens no populārākajiem vasaras sezonas galamērķiem Latvijas tūristiem.

Lidojumi tiks uzsākti 23.aprīlī, tos izpildīs Boeing 737-800 lidaparāti, kuros ir vieta 165 pasažieriem. Lidmašīna atšķiras ar daudz augstāku komfortu, nekā piedāvā citas lidsabiedrības - plašāku salonu biznesa un ekonomiskajā klasē un servisa iespējām. Bez rokas bagāžas, pasažieru bagāžas pieļaujamais svars ir līdz 30 kg. Cenā iekļautas pusdienas ar izvēli starp diviem karstajiem ēdieniem, tostarp veģetārās un bērnu maltītes, kas gatavotas no svaigām, dabīgām izejvielām pēc Turcijas labāko pavāru receptēm. Lidmašīnā iespējams klausīties vairākas radio stacijas, izmantojot austiņas, kas pievienotas pasažieru sēdvietām, un skatīties filmas.

Solvita Stalneka, „Go Adventure” Latvijas biroja vadītāja: „Noslēgtā sadarbība „Go Adventure” ar „Turkish Airlines” ir solis uz priekšu tūrisma attīstībā Latvijā, jo šis ir unikāls piedāvājums mūsu iedzīvotājiem. Tā kā Turcija ir populārākais tūristu no Latvijas galamērķis vasarā, ir patiess gandarījums, ka „Go Adventure” klienti turpmāk turp varēs doties, baudot ērtības lidojuma laikā.”

Turkish Airlines uzsāka savu darbību 1933.gadā. Šodien Turkish Airlines lido uz 131 starptautisku galamērķi. Star Alliance biedrs Turkish Airlines tuvāko piecu gadu laikā plāno palielināt savu gaisa kuģu floti līdz 196 lidmašīnām.

„Go Adventure” ir viens no straujāk augošajiem tūrisma operatoriem Baltijā, kas piedāvā vairāk nekā 50 tūrisma galamērķus uz Āfriku, Tuvajiem Austrumiem, Āziju, Eiropu un citiem pasaules reģioniem. Latvijā tas darbību uzsāka pērn pavasarī. Pērn Baltijā „Go Adventure” apkalpoto klientu skaits sasniedza vairāk nekā 10 000 personu. Igaunijā kompānija ir viens lielākajiem tūrisma operatoriem, kas ieņem pirmo vietu pēc pārvadāto tūristu skaita čarterreisos. Vairāk informācijas www.goadventure.lv.


Solvita Stalneka,
„Go Adventure” Latvijas biroja vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-02-11 Kuldīga šogad pārsteigs viesus ar inovācijām tūrismā
2011-02-11 Viļa Lācīša STROIKA uz skatuves
2011-02-11 11. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivāls Siguldā
2011-02-11 airBaltic lidos biežāk uz Somiju un Zviedriju
2011-02-11 Bauskas pilī uzstāsies Societa Umanitaria konkursa Milānā Grand Prix laureāte
2011-02-11 Latvijas mākslas akadēmijā 73. karnevāls – izstāde
2011-02-11 Jūrmala piedalās Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidošanā
2011-02-11 Februārī Jūrmalā pieminēs Raini un Aspaziju
2011-02-11 Ziedu pilsētu Ventspili reklamēs tūrisma gadatirgū „Balttour 2011”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski