Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Pasākumi

Ziņas

airBaltic Ēnu dienā piedāvās tiešsaistes vakances

2011-02-04

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedalās Ēnu dienā 2011 un piedāvā iespēju sekot tādu profesionāļu kā pilota, stjuarta, inženiera, aviācijas tehniķa un citu darbinieku ikdienas darbam. airBaltic ir saņēmusi necerēti daudz skolēnu pieteikumus. Tā kā aviokompānija nevar uzņemt pilnīgi visus interesentus, airBaltic ir izveidojusi papildu vakances – iespēju “ēnot” airBaltic profesionāļus virtuāli jeb sekojot video tiešsaistē. airBaltic ir pirmā kompānija Ēnu dienas vēsturē, kas piedāvā tiešsaistes vakances neierobežotam interesentu skaitam.

airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags: “Tas ir tik vienkārši – atverot airBaltic mājas lapu savā datorā vai mobilajā telefonā, jebkurš interesents varēs sekot līdzi mūsu profesionāļu darba gaitām.”

airBaltic ir jau saņēmusi vairāk nekā 700 skolēnu pieteikumus un pašlaik ir vispieprasītākais darba devējs Ēnu dienā 2011. Tā kā vakanču skaits ir ierobežots, airBaltic papildus ir izveidojusi tiešsaistes vakances, kuras “ēnot” varēs tūkstošiem jauno talantu no saviem datoriem vai mobilajiem telefoniem.

Baltijā plaši pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš izveidoja biznesa klases ēdienkarti no ekoloģiskiem produktiem, ir piekritis kļūt par pirmo profesionāli, kuru varēs “ēnot” tiešsaistē. Ēnu dienas laikā interesenti tiešsaistē varēs sekot līdzi arī inženieru, aviācijas tehniķu un citu airBaltic profesionāļu darbam.

Tiešsaistes vakanču video būs pieejami airBaltic mājas lapā www.airBaltic.com, blogā un airBaltic sociālo mediju lapās, kā arī oficiālajā projekta mājas lapā www.enudiena.lv.

Uz vakancēm potenciālās ēnas var pieteikties projekta mājas lapā www.enudiena.lv. Šogad aviokompānija izveidojusi arī īpašu „Zelta vakanci”. Lai uz to pieteiktos, pretendentiem jāsagatavo video vai videoprezentācija par airBaltic, jāievieto Youtube, jāpiesaka sava dalība jal@jal.lv līdz 11.februārim un jāveicina, lai video noskatās iespējami daudz Youtube lietotāju. Vislabākā rezultāta ieguvējs varēs izvēlēties ēnot jebkuru no airBaltic piedāvātajām vakancēm un balvā saņems lidojumu divām personām uz jebkuru airBaltic tiešo lidojumu galamērķi Eiropā, Tuvajos Austrumos vai NVS valstīs.

Pērn airBaltic piedāvāja 6 ēnu vakances, uz kurām saņēma 274 pieteikumus, un airBaltic kļuva par vispieprasītāko darba devēju Ēnu dienā 2010.

 

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pie Spice Home notiks Latvijas lielākā Sniegavīru modes skate
2011-02-04 Ēģiptes kūrortu veikalos vietējie strauji izpirkuši rīsus, eļļu un dārzeņus
2011-02-04 Pirmoreiz Latvijā notiks starptautiska dejas mākslas izstāde “Magic Dance Expo 2011”
2011-02-04 Apmeklē "Balttour 2011" un baudi Latvijas daudzveidību nesteidzoties!
2011-02-04 Aspazijas mājā Jūrmalā notiks literārs vakars sveču gaismā
2011-02-04 Mīlestības dienā Daugavpils teātrī Antona Čehova lugas “Bildinājums” pirmizrāde
2011-02-04 Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”
2011-02-04 airBaltic Training kļūst par vienīgo IATA reģionālo apmācību centru Eiropas Savienībā
2011-02-04 Spicē notiks Vingrošanas festivāls visai ģimenei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski