Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic Ēnu dienā piedāvās tiešsaistes vakances

2011-02-04

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedalās Ēnu dienā 2011 un piedāvā iespēju sekot tādu profesionāļu kā pilota, stjuarta, inženiera, aviācijas tehniķa un citu darbinieku ikdienas darbam. airBaltic ir saņēmusi necerēti daudz skolēnu pieteikumus. Tā kā aviokompānija nevar uzņemt pilnīgi visus interesentus, airBaltic ir izveidojusi papildu vakances – iespēju “ēnot” airBaltic profesionāļus virtuāli jeb sekojot video tiešsaistē. airBaltic ir pirmā kompānija Ēnu dienas vēsturē, kas piedāvā tiešsaistes vakances neierobežotam interesentu skaitam.

airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags: “Tas ir tik vienkārši – atverot airBaltic mājas lapu savā datorā vai mobilajā telefonā, jebkurš interesents varēs sekot līdzi mūsu profesionāļu darba gaitām.”

airBaltic ir jau saņēmusi vairāk nekā 700 skolēnu pieteikumus un pašlaik ir vispieprasītākais darba devējs Ēnu dienā 2011. Tā kā vakanču skaits ir ierobežots, airBaltic papildus ir izveidojusi tiešsaistes vakances, kuras “ēnot” varēs tūkstošiem jauno talantu no saviem datoriem vai mobilajiem telefoniem.

Baltijā plaši pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš izveidoja biznesa klases ēdienkarti no ekoloģiskiem produktiem, ir piekritis kļūt par pirmo profesionāli, kuru varēs “ēnot” tiešsaistē. Ēnu dienas laikā interesenti tiešsaistē varēs sekot līdzi arī inženieru, aviācijas tehniķu un citu airBaltic profesionāļu darbam.

Tiešsaistes vakanču video būs pieejami airBaltic mājas lapā www.airBaltic.com, blogā un airBaltic sociālo mediju lapās, kā arī oficiālajā projekta mājas lapā www.enudiena.lv.

Uz vakancēm potenciālās ēnas var pieteikties projekta mājas lapā www.enudiena.lv. Šogad aviokompānija izveidojusi arī īpašu „Zelta vakanci”. Lai uz to pieteiktos, pretendentiem jāsagatavo video vai videoprezentācija par airBaltic, jāievieto Youtube, jāpiesaka sava dalība jal@jal.lv līdz 11.februārim un jāveicina, lai video noskatās iespējami daudz Youtube lietotāju. Vislabākā rezultāta ieguvējs varēs izvēlēties ēnot jebkuru no airBaltic piedāvātajām vakancēm un balvā saņems lidojumu divām personām uz jebkuru airBaltic tiešo lidojumu galamērķi Eiropā, Tuvajos Austrumos vai NVS valstīs.

Pērn airBaltic piedāvāja 6 ēnu vakances, uz kurām saņēma 274 pieteikumus, un airBaltic kļuva par vispieprasītāko darba devēju Ēnu dienā 2010.

 

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pirmizrāde humoršovam “Smejies vesels!”
2011-02-04 Sirsnīgas Valentīndienas svinības Mežotnes pilī!
2011-02-04 Ventspilī notiks Sv. Valentīna dienai veltīta Atvērto siržu ballīte
2011-02-04 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu zīmējumu izstāde 09/02/2011 – 26/02/2011
2011-02-04 Rīgas Tūrisma attīstības birojs pērn Rīgā uzņēmis vairāk nekā 300 ārvalstu žurnālistus
2011-02-04 Birojs “Dabīgs produkts” aicina uzņēmumus pieteikties preču zīmes saņemšanai
2011-02-04 Biļešu iepriekšpārdošana uz izrādi „Sekss un Grēkpilsēta” Siguldā
2011-02-04 Balttour 2011 ietvaros notiks seminārs par enerģētiku tūrisma nozarē
2011-02-04 Spicē notiks Vingrošanas festivāls visai ģimenei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski