Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Balttour 2011 ietvaros notiks seminārs par enerģētiku tūrisma nozarē

2011-02-04

Piektdien, 11.februārī plkst. 14.00 izstādes „Balttour 2011” ietvaros Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (konferenču zālē Nr.3), Ķīpsalas ielā 8 aicinām apmeklēt bezmaksas semināru „Ilgtspējīga enerģētika tūrisma nozarē”.

Piedalīties seminārā aicināti viesnīcu, viesu namu un restorānu īpašnieki, kā arī citu tūrisma organizāciju pārstāvji.

Semināra dalībniekiem ieeja izstādē „Balttour 2011” bez maksas! 11.februārī izstāde darbosies līdz pat plkst.20.00. Ielūgumi pēc reģistrēšanās semināram tiks nosūtīti uz pieteikumos norādītajiem e-pastiem.

Seminārā energoauditors Jānis Jenerts stāstīs par energoefektivitātes uzlabošanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas risinājumiem tūrisma organizācijās. Latvijas tūrisma uzņēmumu un organizāciju pārstāvji iepazīstinās ar labās prakses piemēriem. SIA „Kaleva Travel” mārketinga direktors Pauls Gusts stāstīs par videi draudzīgo „Green Office” koncepciju uzņēmumā, savukārt Air Baltic Corporation pārstāve Vija Vītola iepazīstinās ar projektu „BalticBike”. Semināra noslēgumā par finanšu piesaistes iespējām – Klimata pārmaiņu finanšu instrumentu – stāstīs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvis Raimonds Kašs.

Pasākumu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs. Būs nodrošināta sinhronā tulkošana uz angļu valodu.

Seminārā tiks demonstrēta arī valsts SIA „Vides projekti” filmu studijā izveidotā izglītojošā filma „Alternatīvie enerģijas izmantošanas veidi tūrisma nozarē”, kurā apkopoti energoresursu izmantošanas labās prakses piemēri tūrisma uzņēmumos dažādās Eiropas valstīs. Būs iespēja saņemt arī SETCOM projekta ietvaros sagatavotos informatīvos materiālus.

Aicinām pieteikties semināram un saņemt ielūgumu uz izstādi „Balttour 2011” līdz trešdienai, 9.februārim http://mail.videsprojekti.lv/energetika2/ vai nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu: anita.lauzuma@videsprojekti.lv.

Semināra programma un pieteikuma anketa pieejama valsts SIA „Vides projekti” mājas lapā www.videsprojekti.lv.

Semināru organizē valsts SIA „Vides projekti” sadarbībā ar Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociāciju (ALTA), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju un lauku tūrisma asociāciju „Lauku ceļotājs” programmas Intelligent Energy Europe projekta „SETCOM – ilgtspējīga enerģētika tūrisma nozarē” ietvaros.

Sabiedriskais transports uz starptautisko izstāžu centru Ķīpsalā: 37., 41., 59. autobuss (kursē no pieturas „Katedrāle”), kā arī 5., 7., 25. trolejbuss (kursē pa Valdemāra ielu). Autostāvvietas izstāžu centra teritorijā – maksas, pie tirdzniecības centra „Olympia” – bez maksas.

 Anita Lauzuma,
valsts SIA „Vides projekti” projektu vadītāja

 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pie Spice Home notiks Latvijas lielākā Sniegavīru modes skate
2011-02-04 Ēģiptes kūrortu veikalos vietējie strauji izpirkuši rīsus, eļļu un dārzeņus
2011-02-04 Pirmoreiz Latvijā notiks starptautiska dejas mākslas izstāde “Magic Dance Expo 2011”
2011-02-04 Apmeklē "Balttour 2011" un baudi Latvijas daudzveidību nesteidzoties!
2011-02-04 Aspazijas mājā Jūrmalā notiks literārs vakars sveču gaismā
2011-02-04 Mīlestības dienā Daugavpils teātrī Antona Čehova lugas “Bildinājums” pirmizrāde
2011-02-04 Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”
2011-02-04 airBaltic Training kļūst par vienīgo IATA reģionālo apmācību centru Eiropas Savienībā
2011-02-04 Spicē notiks Vingrošanas festivāls visai ģimenei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski