Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic Training kļūst par vienīgo IATA reģionālo apmācību centru Eiropas Savienībā

2011-02-04

Starptautiskās Gaisa satiksmes asociācija (IATA) ir apstiprinājusi aviācijas apmācību centru airBaltic Training kā vienīgo IATA Apmācību un attīstības institūta (ITDI) reģionālo apmācību centru Eiropas Savienībā (ES).

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „airBaltic Training kļūst par vienīgo IATA reģionālo apmācību centru ES. Tagad varam piedāvāt ērti sasniedzamu vietu, kurā Centrāleiropas, Austrumeiropas un Ziemeļeiropas klienti varēs apgūt IATA apmācības kursus.”

IATA vecākais viceprezidents Gvido Džanaso (Guido Gianasso): „IATA ir pasaules vadošā organizācija aviācijas apmācību jomā. Mēs esam ļoti gandarīti par jaunajām partnerattiecībām ar airBaltic, kas ļaus mums ievērojami paplašināt pakalpojumu klāstu Eiropā.”

IATA pamatuzdevums ir pārstāvēt un vadīt avioindustriju, un darboties tās interesēs. Tā apvieno aptuveni 230 aviokompāniju vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē. Pēdējo 60 gadu laikā IATA ir izstrādājusi standartus, kuri ir nodrošinājuši, ka aviācija patlaban ir viena no pasaules dinamiskākajām nozarēm.

Lai nepārtraukti uzlabotu aviācijas standartus, IATA ir izveidojusi reģionālu apmācību centru tīklu, kur izglīto daudzos tūkstošus šīs globālās nozares pārstāvjus. airBaltic Training tika apstiprināts kā IATA reģionālais apmācību centrs Rīgā pēc ļoti nopietna audita par uzņēmuma telpām, apmācību procesu un biznesa plānu turpmākai attīstībai, lai pārliecinātos par airBaltic Training atbilstību augstajiem IATA standartiem. IATA reģionālais apmācību centrs Rīgā darbosies, pievēršot galveno uzmanību ne tikai Baltijas valstīm, bet arī Somijai, Zviedrijai, Polijai un Slovākijai. airBaltic Training nodrošinās telpas, transportu, viesnīcas numurus un vīzu pakalpojumus instruktoriem un studentiem.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Plašāka informācija par IATA reģionālo apmācību centru: www.airBalticTraining.com.

 

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pie Spice Home notiks Latvijas lielākā Sniegavīru modes skate
2011-02-04 Ēģiptes kūrortu veikalos vietējie strauji izpirkuši rīsus, eļļu un dārzeņus
2011-02-04 Pirmoreiz Latvijā notiks starptautiska dejas mākslas izstāde “Magic Dance Expo 2011”
2011-02-04 Apmeklē "Balttour 2011" un baudi Latvijas daudzveidību nesteidzoties!
2011-02-04 Aspazijas mājā Jūrmalā notiks literārs vakars sveču gaismā
2011-02-04 Mīlestības dienā Daugavpils teātrī Antona Čehova lugas “Bildinājums” pirmizrāde
2011-02-04 Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”
2011-02-04 Spicē notiks Vingrošanas festivāls visai ģimenei
2011-02-04 Balttour 2011 ietvaros notiks seminārs par enerģētiku tūrisma nozarē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski