Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ēģiptes kūrortu veikalos vietējie strauji izpirkuši rīsus, eļļu un dārzeņus

2011-02-04

Tūroperatora „Go Adventure” pārstāvju Ēģiptē šodien sniegtā informācija liecina, ka situācija Ēģiptes kūrortos joprojām ir mierīga. Tūristi nav satraukti un to drošībai briesmas nedraud, arī veikali un restorāni ir atvērti un darbojas ierastā ritmā.

Tomēr, kā vēsta „Go Adventure” klienti Ēģiptē, kūrortu pārtikas veikalos vietējie praktiski izpirkuši rīsus, dārzeņus un eļļu.

Solvita Stalneka, „Go Adventure” Latvijas biroja vadītāja: „Šorīt sazinoties ar mūsu pārstāvjiem Ēģiptes kūrortos, saņēmām informāciju par rīsu, eļļas un dārzeņu strauju izpirkšanu no vietējiem pārtikas veikaliem. Tā kā rīsi un eļļa ir neatņemamas sastāvdaļas Ēģiptes pamatēdienu pagatavošanai, iespējams, vietējie iedzīvotāji ir nobažījušies par savu tālāko nākotni pēc nemieriem, tāpēc jau iepriekš nodrošinās ar nepieciešamākajiem pārtikas produktiem.”

Situācija kūrortos ir mierīga, atšķirībā no galvaspilsētas
„Go Adventure” tūroperators, kas darbojas Latvijā un Igaunijā, pastāvīgi saņem jaunāko informāciju par situāciju Ēģiptes kūrortos no Igaunijas konsulārās palīdzības Ēģiptē. „Go Adventure” pārstāvji Ēģiptē skaidro, ka šobrīd situācija kūrortos ir mierīga un tūristu drošība nav apdraudēta, atšķirībā no galvaspilsētas.

Solvita Stalneka, „Go Adventure” Latvijas biroja vadītāja: „Šorīt saņemtā informācija no „Go Adventure” novērotājiem un viņu partneriem liecina, ka situācija kūrortos ir mierīga. Tūristiem nav noteikti pārvietošanās ierobežojumi pilsētā, tomēr viesnīcu personāls drošības dēļ aicina tūristus tomēr uzturēties viesnīcas teritorijā.”

„Go Adventure” uzdevums šobrīd ir nodrošināt palīdzību un atbalstu tūristiem, rūpēties par viņu drošību un labklājību, sniegt aktuālo informāciju par situāciju un uzraudzīt notiekošo. Saviem klientiem, kas ceļojumā uz Ēģipti nevar doties, jo šobrīd visi lidojumi ir atcelti uz vismaz divām nedēļām, „Go Adventure” piedāvā doties uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem vai apmainīt ceļojumu uz vēlāku laiku vai saņemt dāvanu karti no „Go Adventure” piedāvātajiem ceļojumiem vasaras sezonā.


„Go Adventure” ir viens no straujāk augošajiem tūrisma operatoriem Baltijā, kas piedāvā vairāk nekā 50 tūrisma galamērķus uz Āfriku, Tuvajiem Austrumiem, Āziju, Eiropu un citiem pasaules reģioniem. Latvijā tas darbību uzsāka pērn pavasarī. Pērn Baltijā „Go Adventure” apkalpoto klientu skaits sasniedza vairāk nekā 10 000 personu. Igaunijā kompānija ir viens lielākajiem tūrisma operatoriem, kas ieņem pirmo vietu pēc pārvadāto tūristu skaita čarterreisos. Vairāk informācijas www.goadventure.lv.


Solvita Stalneka,
„Go Adventure” Latvijas biroja vadītāja

 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pie Spice Home notiks Latvijas lielākā Sniegavīru modes skate
2011-02-04 Pirmoreiz Latvijā notiks starptautiska dejas mākslas izstāde “Magic Dance Expo 2011”
2011-02-04 Apmeklē "Balttour 2011" un baudi Latvijas daudzveidību nesteidzoties!
2011-02-04 Aspazijas mājā Jūrmalā notiks literārs vakars sveču gaismā
2011-02-04 Mīlestības dienā Daugavpils teātrī Antona Čehova lugas “Bildinājums” pirmizrāde
2011-02-04 Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”
2011-02-04 airBaltic Training kļūst par vienīgo IATA reģionālo apmācību centru Eiropas Savienībā
2011-02-04 Spicē notiks Vingrošanas festivāls visai ģimenei
2011-02-04 Balttour 2011 ietvaros notiks seminārs par enerģētiku tūrisma nozarē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski