Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pie Spice Home notiks Latvijas lielākā Sniegavīru modes skate

2011-02-04

Sestdien, 12. februārī, plkst.12.00, pie tirdzniecības centra Spice Home pirmo reizi norisināsies Latvijā lielākā Sniegavīru parāde, kurā piedalīsies Latvijas radošākās ģimenes, Rozentāļu mākslas skolas audzēkņi un sabiedrībā pazīstami cilvēki ar savām atvasēm.

Tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce: „Šogad ziema ir bijusi īpaši dāsna pret mums, jo sniega ir tik daudz, ka tam drīz sāks pietrūkt vietas uz ielām un pat laukumos ārpus pilsētas, uz kuru tas tiek nogādāts. Lai rastu praktisku pielietojumu šim baltajam dabas radītajam materiālam, vēlamies aicināt ikvienu ņemt dalību sniegavīru modes skatē un kopīgiem spēkiem radīt īpašo Spices sniegavīru ziemas modes skates kolekciju! Spice vēlas šoziem iedvesmot ne tikai cilvēku ģērbšanās stilu, bet arī sniegavīru modi! Parādē vienuviet varēs aplūkot vairāk kā 20 īpaši sapostus sniegavīrus, un mēs esam pārliecināti, ka tie kļūs par lielisku iedvesmas avotu ikvienam. Ceram, ka skaisti un pozitīvi sniegavīri radīsies katrā sētā, pagalmā vai piemājas dārzā, jo sniegs taču mums nemaksā neko!”

Pasākuma laikā dalībnieki tiks aicināti, izmantojot fantāzijas lidojumu, uzpucēt sniegavīrus, piešķirot katram savu īpašo un individuālo seju.

Ģimenes sacentīsies savā starpā par četrām nominācijām – Spicākais, Modīgākais, Omulīgākais un Mr.Valentīns. Tautas klasē Grand Prix jeb Spicākā sniegavīra titula īpašnieks iegūs galveno balvu: ģimenes ceļojumu ar Tallink prāmi uz Stokholmu četrām personām. Sniegavīrus pucēt plāno arī sabiedrībā zināmas ģimenes ar saviem bērniem. Savukārt Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolas audzēkņi tiks vērtēti Profesionāļu klasē, un labākā komanda saņems Spices specbalvu Ls 100.

Sniegavīrus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs: T/k Spice direktore Iveta Lāce, psihoterapeite un Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījuma Tautas Balss vadītāja Aina Poiša, tērpu dizainere Evija Dāboliņa un stila eksperte Una Ulme.

Parādi komandēs un sportisko garu pasākumā uzturēs Valdis Melderis, kurš dos startu komandām. Sacensību laiks būs ierobežots un atskanot beigu signālam komandām būs jāpārtrauc darbs.

Pasākuma apmeklētāji varēs aplūkot sapucētos sniegavīrus līdz brīdim, kad pavasara saulīte tos izkausēs…

Vietu skaits sacensībās ir ierobežots, tāpēc pieteikšanos nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi. Reģistrēties sniegavīra modes skatei varēs līdz 10. februārim. Plašāka informācija par pieteikšanos un sacīkšu noteikumiem ir pieejama t/c Spice mājas lapā www.spice.lv

Visi sacensību dalībnieki saņems ziemīgas veicināšanas balvas no t/k Spice veikaliem. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs bez maksas malkot karstos dzērienus, kā arī piedalīties atraktīvos konkursos.


Maija Lazdiņa,
Sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero
 

Pēdējās ziņas

2011-02-04 Pirmizrāde humoršovam “Smejies vesels!”
2011-02-04 airBaltic Ēnu dienā piedāvās tiešsaistes vakances
2011-02-04 Sirsnīgas Valentīndienas svinības Mežotnes pilī!
2011-02-04 Ventspilī notiks Sv. Valentīna dienai veltīta Atvērto siržu ballīte
2011-02-04 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu zīmējumu izstāde 09/02/2011 – 26/02/2011
2011-02-04 Rīgas Tūrisma attīstības birojs pērn Rīgā uzņēmis vairāk nekā 300 ārvalstu žurnālistus
2011-02-04 Birojs “Dabīgs produkts” aicina uzņēmumus pieteikties preču zīmes saņemšanai
2011-02-04 Biļešu iepriekšpārdošana uz izrādi „Sekss un Grēkpilsēta” Siguldā
2011-02-04 Balttour 2011 ietvaros notiks seminārs par enerģētiku tūrisma nozarē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski