Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Palīgs izglītības ceļa izvēlē – izstāde “Skola 2011” – jau martā

2011-01-28

No 3. līdz 6. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 17. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2011” –, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

“Katru gadu izstāde “Skola” tūkstošiem jauniešu no visas Latvijas palīdz saprast un izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kurā mācību iestādē tuvākajos gados apgūt zinības, iesaistīties ārpusskolas aktivitātēs un iegūt jaunus draugus. Dalībnieku stendos atraktīvā, interesentā veidā apmeklētāji varēs iepazīt dalībnieku piedāvājumu un sajust studentu dzīves garšu,” stāsta Valts Jirgensons, izstādes “Skola 2011” projekta vadītājs.

Vienkopus noderīga informācija par izglītību
Četrās izstādes dienās apmeklētāji vienkopus varēs iegūt plašu informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un citu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem, kuri ir izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs. Apmeklētāji izstādē varēs iegūt katalogu, kurā apkopota informācija par izglītošanās iespējām un piedāvājumiem.

Būs plaši pārstāvētas Latvijas mācību iestādes
Lai palīdzētu skolēniem un studentiem izlemt par tālāko izglītošanās ceļu, Latvijas izglītības iestādes prezentēs mācību programmas, kas tiks piedāvātas 2011./2012. mācību gadā, kā arī informēs par iestājeksāmeniem un citām prasībām studēt gribētājiem.

Izstādē “Skola 2011” būs pārstāvētas visas valsts universitātes tipa augstskolas – Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī neuniversitātes tipa augstskolas – Banku augstskola, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Rēzeknes Augstskola, Rīgas Ekonomikas augstskola, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola, Rīgas Aeronavigācijas institūts, RSEBAA, Biznesa augstskola “Turība”, Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola “Attīstība”, Sociālo tehnoloģiju augstskola, Transporta un sakaru institūts, Rīgas Juridiskā augstskola, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Ekonomikas un kultūras augstskola. Līdz izstādei ir atlicis aptuveni mēnesis, kura laikā iepazīstināsim plašāk ar izstādes dalībnieku piedāvājumu.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stendā būs pieejama informācija par iespējām studēt profesionālā bakalaura un profesionālā maģistra studiju programmās “Sporta zinātne”, lai iegūtu sporta skolotāja, sporta veida trenera, vadītāja sporta jomā un rekreācijas speciālista kvalifikāciju. Tiks sniegta informācija par studijām 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmā “Izglītības un sporta darba speciālists” un profesionālās augstākās izglītības bakalaura programmā “Fizioterapija”, kā arī iespējām studēt doktora studiju programmā “Sporta zinātne”.

Savukārt Latvijas Kultūras koledža aicinās apmeklēt “Mazo Holivudu”, kurā darbosies koledžas seriāla varoņi, visus interesantus iepazīstinot ar jaunākajām studiju programmām, tostarp arī programmu Kultūras menedžeris ar specializāciju mediju producēšanā. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iejusties “Mazās Holivudas” uzņemšanas laukumā, iepazīt radošo gaisotni, uzzināt studentu pieredzi un iespaidus, aprunāties ar “lielajiem režisoriem” – pasniedzējiem – un sajust sevī to radošo dzirksti, lai par savas nākotnes atspēriena punktu izvēlētos Latvijas Kultūras koledžu.

Ārvalstu augstskolas tiem, kas vēlas iegūt izglītību ārpus Latvijas
Tie, kas vēlas studēt ārzemēs, izstādē varēs iegūt konsultācijas par izglītības iespējām ārvalstīs.

Aģentūra “Meridian Group” izstādē piedāvās informāciju par bakalaura, maģistra un MBA programmu studijām ārvalstīs, vidējo izglītību labākajās privātskolās un koledžās Lielbritānijā, Šveicē, Vācijā un citās valstīs, informēs arī par pēcdiploma programmām cilvēkiem, kam jau ir augstākā izglītība, bet kas vēlas iegūt papildu izglītību un jaunu profesiju. Tiem, kas mērķē uz augstām virsotnēm, noderēs aktuāla informācija par drošāko ceļu, kā iestāties Lielbritānijas labākajās universitātēs, ieskaitot Oksfordu un Kembridžu, savukārt specifisku informāciju par Lielbritānijas augstskolu prasībām būs iespējams iegūt bezmaksas katalogos “Kā iestāties britu universitātēs”.

Izstādē būs pieejama arī informācija par vispārējiem, intensīvajiem un specializētajiem svešvalodu kursiem un citiem kursiem vecāko klašu skolēniem un pieaugušajiem Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, Šveicē, Austrālijā, Jaunzēlandē, ASV, Kanādā, Maltā, Ķīnā un citās valstīs. Turklāt speciālisti izstādē konsultēs arī par starptautiskajiem eksāmeniem, kurus var nokārtot tepat Latvijā, – IELTS, University of Cambridge ESOL un ACCA.

Holandes Izglītības atbalsta centrs sniegs informāciju par augstākās izglītības iespējām, kā arī stipendijām un dzīvošanu Nīderlandē. Tāpat izstādē varēs iegūt informāciju par izglītības iespējām Vācijā, Kanādā, Igaunijā, Lietuvā un citur.

Piedalies konkursā, laimē ielūgumus un apmeklē izstādi bez maksas!
Sākot ar 1. februāri, izstādes mājaslapā www.bt1.lv/skola katru nedēļu līdz izstādei norisināsies konkurss un katru nedēļu tiks noteikti 5 pareizo atbilžu autori, kas izstādi “Skola” varēs apmeklēt bez maksas.
Vairāk informācijas: www.bt1.lv/skola

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 14. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Baltijas Grāmatu svētki 2011”, kur varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.

Izstādi “Skola 2011” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Izstādes “Skola 2011” darba laiks:
3.–5. marts plkst. 10.00–18.00
6. marts plkst. 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – Ls 3
Skolēniem, studentiem, skolotājiem – Ls 2,50
Grupām (10+) – Ls 2

Ar izstādes “Skola 2011” ieejas biļeti var apmeklēt bez maksas “Baltijas Grāmatu svētkus 2011”!


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2011-01-28 Ar bērniem uz "Balttour 2011"!
2011-01-28 Mākslinieces Sandras Poplavskas gleznu izstāde "Priekšstatu ainava"
2011-01-28 Latviešu modes māksliniece Agnese Narņicka iekaro Berlīni!
2011-01-28 Kuldīgas jaunā devīzē ir „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli”
2011-01-27 Rīgā pirmoreiz tiekas Eiropas reģionālo aviolīniju pārstāvji
2011-01-27 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija saņēmusi ziedojumu jaunu ērģeļu būvei
2011-01-27 Aicina piedalīties atpūtas pasākumā uz Ķiploka ezera
2011-01-24 Aptauja: tikai 9% iedzīvotāju ceļojuma budžets šogad būs lielāks par 500 latiem
2011-01-24 Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības katedras izstāde „Katapulta”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski