Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas pārstāvji Parīzē iepazīstas ar pasaulslavenās cirka trupas „Cirque du Soleil” performanci

2011-01-24

Fenomenāls, perfekti nostrādāts un krāšņs izpildījums - tā redzēto raksturo Alīna Žiļajeva, Andris Zaļts un Dita Dricka, trīs laimīgie tirdzniecības centra „Domina” loterijas dalībnieki, kuri ieguva iespēju kopā ar saviem tuviniekiem janvāra vidū Parīzē izbaudīt pasaulslavenās cirka trupas „Cirque du Soleil” šovu.

„Ārpus Latvijas biju apmeklējis cirku arī Igaunijā un Krievijā, taču „Cirque du Soleil” pārspēj visu iepriekš redzēto. Tas bija labākais un grandiozākais cirka šovs, ko savā dzīvē esmu piedzīvojis!” sajūsmu pauž students Andris Zaļts, kurš uz Parīzi devās kopā ar vecākiem.

Iespaidos par redzēto dalās arī rīdziniece Dita Dricka: „„Cirque du Soleil” jeb „Saules cirks” ļāva divu stundu garās performances laikā iziet ārpus ierastā un iespējamā robežām. Cirka trupas dalībnieki spēja aizraut skatītājus, paveicot šķietami neiespējamo. Manuprāt, vislabākais pierādījums tam bija arī mana trīsgadīgā dēla patiesā aizrautība un sirsnīgie smiekli.” Viņa vēl piebilst, ka Parīzē pavadītās dienas dāvājušas iespēju sajust pavasari laikā, kad Latvijā vēl valda ziema.

Arī Alīna Žiļajeva un viņas līdzbraucējas – meita un māsa – ir sajūsmā par tirdzniecības centra „Domina” sarūpēto braucienu uz cirka šovu Francijā – tik iespaidīgu, kvalitatīvu un perfekti nostrādātu priekšnesumu viņas līdz šim neesot piedzīvojušas. Tāpat Alīna ar prieku atceras arī apmeklēto Eifeļa torni, Parīzes Dievmātes katedrāli, Triumfa arku un ceļojuma laikā satiktos francūžus. Vietējo iedzīvotāju dzīvesveids un savstarpējā komunikācija interesējusi arī Andri Zaļtu, kurš studē tūrisma menedžmentu un piedzīvoto izvērtējis arī no profesionālā viedokļa.

Visi trīs ceļojuma ieguvēji atklāj, ka tirdzniecības centrā „Domina” iepērkas regulāri, taču loterijās piedalās reti, jo tajās līdz šim nebija laimējies. Interesanti, ka abas sievietes dalībai loterijā pierunājušas tieši „Dominas” pārdevējas. „Kad uzzināju lielisko vēsti par iespēju lidot uz Parīzi, uzdāvināju pārdevējai šampanieti un konfektes, jo bez viņas iedrošināšanas izlozes kuponu nebūtu aizpildījusi,” atklāj veiksmīgā loterijas dalībniece Alīna Žiļajeva.

Kanādiešu cirka trupa „Cirque du Soleil” tika radīta 1984.gadā un ir ieguvusi skatītāju mīlestību visā pasaulē. Patlaban „Cirque du Soleil” ir kļuvusi par veiksmīgu izklaides kompāniju, kuras šovi regulāri saņem godalgas.

Papildu trīs braucieniem uz slavenās kanādiešu cirka trupas šovu Francijā tirdzniecības centra „Domina” loterijas dalībniekiem bija iespēja laimēt arī vairākus mūzikas albumus „Lullabies from Paris” un pašu galveno balvu – jaunu „Renault Megane”.


Guntra Lipska,
T/c „Domina” mārketinga un komunikāciju departaments
 

Pēdējās ziņas

2011-01-24 Lux Express aicina ceļotājus uzmanīties no krāpniekiem
2011-01-24 Daugavpilī notiks dziedātājas Irēnas Ancānes atbalsta pasākums « par vienu dienu tuvāk tev... »
2011-01-24 Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības katedras izstāde „Katapulta”
2011-01-24 Aptauja: tikai 9% iedzīvotāju ceļojuma budžets šogad būs lielāks par 500 latiem
2011-01-21 Daugavpilī notiks Nacionālā suņu izstāde "Ziemas pasaka – Latgale 2011"
2011-01-21 No 21.līdz 24.janvārim Rīgas Cirkā notiks pirmais starptautiskais cirka mākslas festivāls “ZELTA KĀRLIS”!
2011-01-21 Neklātienes ceļojums uz Gruziju ar Elmāru Gaigalnieku
2011-01-20 Go Adventure: Bruņoto nemieru Tunisijā dēļ pieaugs tūristu pieprasījums pēc Turcijas kūrortiem
2011-01-20 Gada vērtīgākā dziesma būs zināma jau šo sestdien!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski