Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Šonedēļ Kuldīgā un Ventspilī notiks semināri par enerģētiku tūrisma nozarē

2011-01-17

Ceturtdien, 20.janvārī plkst.10.00 Kuldīgā, Metropole Hotel, Baznīcas ielā 11 notiks bezmaksas seminārs „Ilgtspējīga enerģētika tūrisma nozarē – ēdināšanas uzņēmumos”.

Savukārt piektdien, 21.janvārī plkst.10.00 Ventspilī, Piejūras kempingā, Vasarnīcu ielā 56 notiks seminārs „Ilgtspējīga enerģētika tūrisma nozarē – kempingos”.

Semināros energoauditors Jānis Jenerts stāstīs, kādi ir desmit Liepājas tūrisma uzņēmumos veikto energoauditora konsultāciju rezultāti un kā tūrisma uzņēmumos iespējams samazināt enerģijas patēriņu, nesamazinot pakalpojumu kvalitāti. Dalībniekiem būs iespēja saņemt arī praktiskus padomus par apgaismes ierīču efektivizāciju, profesionālo virtuves un veļas mazgāšanas iekārtu energoefektivitāti, kā arī santehnikas piemērošanu resursu efektīvākai apsaimniekošanai.

Kuldīgas seminārā par ēdināšanas uzņēmumiem un to piedāvājumu kā tūrisma produktu Kurzemē stāstīs Kurzemes tūrisma asociācijas valdes loceklis Artis Gustovskis, savukārt biznesa augstskolas Turība Tūrisma un viesmīlības katedras lektore Livija Brūvere ieteiks dalībniekiem, kā iespējams nodrošināt videi draudzīgu ēdināšanas uzņēmējdarbību.

Savukārt Ventspils semināra dalībniekus ar Latvijas kempingu nozares jaunumiem iepazīstinās biedrības „Latvijas Kempingu asociācija” vadītāja Dace Makvarte, bet par alternatīvo enerģijas veidu – saules un vēja – izmantošanas iespējām tūrisma nozarē stāstīs Rīgas Tehniskās universitātes pētnieks Dzintars Jaunzems un SIA „Kalni un vējš” valdes priekšsēdētājs Valdis Lācis.

Aicinām pieteikties semināriem vēl līdz 18.janvārim http://mail.videsprojekti.lv/energetika/, zvanot pa tālruni 67215068 vai nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu: anita.lauzuma@videsprojekti.lv.

Dalība semināros ir bez maksas.

Kuldīgas un Ventspils semināru programmas un pieteikuma anketas pieejamas valsts SIA „Vides projekti” mājas lapā www.videsprojekti.lv un SETCOM projekta mājas lapā www.setcom-project.eu.

Semināru organizē valsts SIA „Vides projekti”. Projektu „SETCOM – ilgtspējīga enerģētika tūrisma nozarē” finansē Intelligent Energy Europe programma. SETCOM projektā iesaistīti 11 partneri no 10 Eiropas Savienības valstīm. Katrā no šīm valstīm speciāli izvēlētās pilotteritorijās (Latvijā – Liepājas reģionā) tiek īstenotas dažādas aktivitātes, lai sekmētu alternatīvās enerģijas resursu izmantošanu un enoergoefektivitāti tūrisma nozarē.


Anita Lauzuma,
SIA „Vides projekti” projektu vadītāja

 

Pēdējās ziņas

2011-01-17 Jūrmala piedalās tūrisma gadatirgū Somijā
2011-01-17 E.Aldermane piedalījās Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumos Turku
2011-01-17 airBaltic pērn pārvadājusi vairāk nekā 3 miljonus pasažieru
2011-01-14 JAUNS DĀVINĀJUMS RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBAI
2011-01-14 airBaltic pērn teju 700 žurnālistu vizītes
2011-01-14 Pār Lielupi būvēs gājēju tiltiņu.
2011-01-14 Foto kluba izstāde „Turi acis fokusā!” jeb paralēlā Sigulda
2011-01-14 Izstāde „ex-daugavpilieši” Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā
2011-01-14 E.Aldermane apmeklēs Turku, lai piedalītos Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski