Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā viesojas ārvalstu žurnālisti

2011-01-11

10. janvārī, Jūrmalā ieradās sabiedrisko attiecību aģentūras un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji no Izraēlas, lai sagatavotu informatīvus ziņu materiālus, rakstus un sižetus par kūrorta ārstniecības un spa pakalpojumiem Jūrmalā, tūrisma infrastruktūru, vēsturisko koka apbūvi un interesantākajiem apskates objektiem pilsētā.

Izraēlas plašsaziņas līdzekļu pārstāvju vidū ir valsts radiostacijas, centrālo izdevumu un informācijas aģentūras, ziņu portāla un reģionālā laikraksta žurnālisti, kuri orientēti skaitliski plašu mērķauditoriju. Žurnālisti uzturēsies Jūrmalā līdz 13. janvārim.

„Tūristi no Izraēlas ir iecienījuši kūrorta ārstniecības un spa pakalpojumus Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādēs to augstās kvalitātes un salīdzinoši zemo cenu dēļ. Kā liecina statistikas dati, viņi šeit uzturas vidēji vienu nedēļu. Mēs ceram, ka mūsu pilsētas kūrorta un tūrisma piedāvājuma plašāks atspoguļojums Izraēlas plašsaziņas līdzekļos vēl vairāk veicinās tūristu piesaisti,” vērtē Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos Māris Dzenītis.

Šogad Jūrmalas pilsētas dome plāno uzņemt arī Izraēlas tūrisma uzņēmumu vizīti, lai veidotu kompleksos tūrisma piedāvājumus par Jūrmalu Izraēlas tūrisma uzņēmumu katalogos.

Žurnālistu vizīti organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar lidsabiedrību „AirBaltic” un Rīgas Tūrisma attīstības biroju.

Pagājušajā nedēļā Jūrmalā viesojās Uzbekistānas televīzijas un Baltkrievijas valsts televīzijas pārstāvji, lai veidotu sižetus par medicīniskā tūrisma, spa un kultūrvēsturiskā tūrisma un investīciju iespēju piedāvājumu Jūrmalā, tādējādi reklamējot mūsu pilsētu ārvalstīs.


Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-01-11 Projekts „Identitātes zīmes / Daudzveidības zīmes”
2011-01-11 Tikai 10% Latvijas iedzīvotāju zin par savām tiesībām atceltu avio reisu gadījumos
2011-01-11 “Erota 2011” zvaigzne – ungāru skaistule Regina Moon“Erota 2011” zvaigzne – ungāru skaistule Regina Moon
2011-01-11 Daugavpils novada muzeji jubilejas gadā aicina apmeklēt izstādes bez maksas
2011-01-11 Vecais Jaunais gads Turaidā
2011-01-11 DAUGAVPILĪ - STARPTAUTISKAIS GARĪGĀS MŪZIKAS FESTIVĀLS „SUDRABA ZVANI”
2011-01-06 Latvijas tūrisma nozarei prognozē stabilitāti un attīstību
2011-01-04 Starptautiskā lidosta „Rīga” decembrī strādājusi bez būtiskiem gaisa satiksmes traucējumiem
2011-01-04 Sestdien Alūksnes novadā rallijsprints „Alūksne 2011”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski