Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Starptautiskā lidosta „Rīga” decembrī strādājusi bez būtiskiem gaisa satiksmes traucējumiem

2011-01-04

Kamēr daudzviet Eiropā sniegputeņu dēļ tika atcelta daļa vai pat visi lidojumi, VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” gaisa satiksme laika apstākļu ietekmē decembrī būtiski netika traucēta.

Laika posmā no 10. līdz 26.decembrim starptautiskajā lidostā „Rīga” vietējo laika apstākļu dēļ tika atcelts tikai 21 reiss jeb 0,6 procenti no kopējā reisu skaita uz tādiem galamērķiem, kā, piemēram, Helsinki, Tallina, Viļņa, Dublina.

Savukārt periodā no 27.decembra līdz 2.janvārim vietējo laika apstākļu dēļ lidostā “Rīga” tika atcelts tikai viens reiss.

„Ļoti būtiska šajā ziņā ir arī darbinieku uzcītība, jo tika darīts viss iespējamais un pat nepiespējamais, lai gaisa kuģi varētu droši pacelties un nolaisties. Mēs strādājam tā, lai nenāktos pieņemt radikālu lēmumu par skrejceļa slēgšanu,” uzsver starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Atgādinām, ka snigšana un sniegputeņi pilnībā bija paralizējuši daudzu Eiropas lidostu satiksmi. Piemēram, Frankfurtes starptautiskajā lidostā 19.decembrī vien tika atcelti ap 500 ielidojošie un izlidojošie reisi. Arī Lielbritānijas nacionālajai lidsabiedrībai British Airways 18.decembrī nācās atcelt visus lidojumus no abām noslogotākajām lidostām - Hītrovas un Getvikas, tādējādi lidostās drūzmējās tūkstošiem neapmierinātu pasažieru.

VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” darbinieku pašaizliedzīgā darba dēļ, atšķirībā no citām Eiropas lidostām, veiksmīgi spēja veikt nepieciešamās darbības, piemēram, skrejceļa seguma un gaismu, manevrēšanas ceļu un zīmju, un peronu attīrīšanu no sniega un ledus, lai reisi varētu notikt.

„Lidostas vadības vārdā saku lielu paldies visiem darbiniekiem, kuri pašaizliedzīgi strādāja arī svētku dienās, lai lidostas darbs nebūtu traucēts,” norāda A.Luhse.

 

 


Sarmīte Bunka-Brilijonka,
VAS „Starptautiskā lidosta “Rīga””
Preses sekretāre
 

Pēdējās ziņas

2011-01-04 Sestdien Alūksnes novadā rallijsprints „Alūksne 2011”
2011-01-04 Starptautiskā lidosta „Rīga” sasniegusi augstu aviokompāniju apkalpošanas kvalitātes rādītāju
2011-01-04 Pieci galvenie notikumi aviācijā 2010. gadā
2011-01-04 Latvijas tūrisma nozarei prognozē stabilitāti un attīstību
2010-12-29 Pētījums: jaunajā gadā gandrīz katrs otrais latvietis apņēmies ceļot biežāk
2010-12-29 airBaltic atzīta par vienu no inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē
2010-12-29 Rīgas kolektīviem izteikta pateicība par dalību koncertā „Dziesmusvētki Ziemassvētkos”
2010-12-29 Siguldā notiks plašas Jaunā gada sagaidīšanas svinības
2010-12-29 Klajā nāks plašākā Rīgas pilsētas un apkārtnes slēpošanas trašu karte

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski