Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Laimīgās dienas” laikā BalticMiles dalībniekiem īpašas atlaides un speciāli piedāvājumi

2010-12-16

Lojalitātes programma BalticMiles akcijas „Laimīgais decembris” ietvaros piedāvā akciju „Laimīgā diena” visās Baltijas valstīs, kad tikai BalticMiles dalībnieki varēs baudīs īpašas atlaides un speciālus piedāvājumus. „Laimīgā diena” Tallinā notiks 16.decembrī, Viļņā – 17.decembrī, bet Rīgā – 18.decembrī.

“Laimīgajā dienā” BalticMiles dalībniekiem būs iespēja iegādāties, piemēram, airBaltic lidojumus tikai par 45 LVL, degvielu Neste uzpildes stacijās par puscenu, 50% atlaidi precēm ECCO veikalos, kā arī citus pievilcīgus piedāvājumus SPA pakalpojumiem, kino biļetēm, viesnīcām, automašīnu nomai, sporta klubu pakalpojumiem, kā arī ārstu pakalpojumiem. Atlaides un īpašos piedāvājumus BalticMiles dalībnieki saņems iegādājoties priekšapmaksas dāvanu kartes, kuras pēc tam varēs izmantot pie attiecīgajiem BalticMiles partneriem. Dāvanu kartes būs pieejamas iegādei ierobežotā daudzumā. Papildu informācija par atlaidēm un piedāvājumiem pieejama www.balticmiles.com.

„Laimīgās dienas” atlaides Tallinā tiks piedāvātas Kriistine keskus, Endla ielā 45, 16. decembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00. Viļņā tās piedāvās airBaltic TravelLounge, A. Vienuolio ielā 12, 17. decembrī laikā no 8:00 līdz 20:00, bet Rīgā – airBaltic TravelLounge, Tērbatas ielā 14, 18. decembrī laikā no 8:00 līdz 20:00.

BalticMiles partneri, kas piedalās akcijā „Laimīgā diena” ir airBaltic, airBalticcard Mobile, Avis, Baltic Care, Cumulus Hotels, ECCO, Espa Rīga, Islande Hotel, Kolonna, Kino Citadele, Le Meridien Vilnius, LSG Sky Chefs, Lux Express, Neste, Nordea un Sixt.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā pelnīt punktus, iegādājoties aviobiļetes, viesnīcu pakalpojumus, SPA pakalpojumus, auto nomu, kino biļetes, smaržas un kosmētiku, dārglietas un rokas pulksteņus, dizaina priekšmetus, somas un koferus ceļošanai, bērnu mantas un 2700 cita veida preces un pakalpojumus. Tie visi aplūkojami www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai sazinoties ar BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni. Klienti var pieteikties programmai arī aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga, vai arī programmas partneru tirdzniecības vietās.


Vita Krieviņa,
BalticMiles partneru mārketinga koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2010-12-16 Joka pēc Alfabēts izvērtās par nopietnu notikumu
2010-12-16 Pie Spices krāšņa Ziemassvētku egle no gaismas bumbām
2010-12-16 Viesmīlības nozares speciālisti rāda izcilu sniegumu jauno profesionāļu konkursā „EuroSkills 2010”
2010-12-16 Ziemas prieki uz ledus Siguldā
2010-12-16 Talsu novada pašvaldība slēgs sadarbības līgumu ar Talsu komersantu klubu
2010-12-16 Ziemassvētkos Ķīpsalā būs piparkūku mājiņu izstāde
2010-12-16 Uz festivālu “Erots 2011” brauks uzlecošā filmu zvaigzne Miho Lechter
2010-12-16 Rīgas pašvaldības administratīvie izdevumi – vieni no mazākajiem valstī
2010-12-15 Igaunija, Latvija un Lietuva pievienojas „Hotelstars Union”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski