Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ziemassvētkos Ķīpsalā būs piparkūku mājiņu izstāde

2010-12-16

Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī, kad notiks iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti, Ķīpsalā būs aplūkojama arī piparkūku mājiņu izstāde “Piparkūku Ziemassvētki”. Ķīpsalā varēs klausīties lielisku svētku koncertu, aplūkot gardos mākslas darbus un kopīgi baudīt burvīgu svētku noskaņu – būs piparkūku un kanēļa smarža, krustnagliņu un zāļu tējas aromāts un sirsnīgas draugu sarunas.

Koncerta apmeklētāji varēs priecāties par radošiem, skaistiem un, protams, arī garšīgiem mākslas darbiem, ko veidojuši audzēkņi no 23 bērnu namiem visā Latvijā. Izstādē būs redzamas ne tikai visdažādākās piparkūku mājiņas, tostarp arī mājiņa, kas novietota uz piparkūku ziloņu pleciem, bet arī no piparkūku mīklas veidota Latvijas kontūra, bāka, ģitāra un daudz kas cits. Līdzās bērnu darinātajiem mākslas darbiem varēs aplūkot arī svētku rotā ietērpto miniatūro piparkūku Ķīpsalas halli, ko veidojis izdomas bagātais Ķīpsalas “Expo Cafe” šefpavārs Egīls Grīnfelds.

Ikvienam koncerta apmeklētājs tiks arī neliels, bet gards svētku sveiciens pirmajos kopīgajos Ziemassvētkos no jaunā interneta portāla www.POK.lv .

Piparkūku mājiņu izgatavošanā piedalījušies audzēkņi no Liepājas, Naujenes, Irlavas, Baldones, Strazdes, Stiklu, Lauberes bērnu namiem, Ērģemes bērnu nama-patversmes, bērnu sociālās aprūpes centra „Zīles”, ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi”, sociālās aprūpes centra „Tērvete”, bērnu nama-patversmes „Priedīte”, Saldus novada ģimenes atbalsta dienas centra, Valmieras SOS bērnu ciemata, Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra, ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte”, Kaļvu ģimenes bērnu nama, bērnu nama „Sprīdītis”, sociālās aprūpes centra „Pļavnieki”, Pestīšanas Armijas, kā arī Rīgas bērnu namiem „Vita”, „Ziemeļi” un „Ilga”. Izstāde tapusi, pateicoties Skandināvijas cukura zīmola „Dansukker” iniciatīvai un tehniskajam nodrošinājumam, kas šādu piparkūku mājiņu izstādi rīko jau otro gadu.

Rīgas Ziemassvētku koncerti notiks 25.decembrī plkst. 17.00 un 26.decembrī plkst. 15.00 Rīgā, Ķīpsalas hallē. Ieeja hallē pusotru stundu pirms koncerta. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2010-12-16 Joka pēc Alfabēts izvērtās par nopietnu notikumu
2010-12-16 Pie Spices krāšņa Ziemassvētku egle no gaismas bumbām
2010-12-16 „Laimīgās dienas” laikā BalticMiles dalībniekiem īpašas atlaides un speciāli piedāvājumi
2010-12-16 Viesmīlības nozares speciālisti rāda izcilu sniegumu jauno profesionāļu konkursā „EuroSkills 2010”
2010-12-16 Ziemas prieki uz ledus Siguldā
2010-12-16 Talsu novada pašvaldība slēgs sadarbības līgumu ar Talsu komersantu klubu
2010-12-16 Uz festivālu “Erots 2011” brauks uzlecošā filmu zvaigzne Miho Lechter
2010-12-16 Rīgas pašvaldības administratīvie izdevumi – vieni no mazākajiem valstī
2010-12-15 Igaunija, Latvija un Lietuva pievienojas „Hotelstars Union”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski