Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

DAUGAVPILS NOVADA ZIEMASSVĒTKU UN JAUNGADA PASĀKUMI

2010-12-15

Daugavpils novada laukus, pļavas un mežus ir pārklājusi bieza, balta sniega sega. Ik pa laikam sals kniebj vaigos un Ziemelis rausta šalles un mēteļa stūrus. Klāt decembris ar salu, puteņiem un svētku gaidām. Šā gada nogalē Daugavpils novada kultūras iestādes aicina iedzīvotājus atbalstīt vairākas labdarības akcijas.

Līksnas pagasta aktīvo sieviešu apvienība „Saules taka” rīko Ziemassvētku labdarības akciju. Iesaistot pagasta iedzīvotājus, tiek vākti ziedojumi trūcīgo un sociālā riska ģimeņu bērnu materiālajam un emocionālajam atbalstam.

Naujenes kultūras centrs rīko labdarības akciju „Pasniedz roku”, kuras mērķis ir dāvāt prieku Daugavpils novada pašvaldības iestādes „Naujenes bērnu nams” audzēkņiem, kā arī Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiāles „Kalkūni” audzēkņiem. Iedzīvotāji tiek aicināti dāvāt prieku bērniem, kuru sirdis ilgojas un gaida pēc mazumiņa sirdsiltuma un mīlestības, pagatavojot pašdarinātas dāvanas, rotaļlietas un apsveikumus,
Daugavpils novada Kultūras pārvalde aicina visus labas gribas cilvēkus iesaistīties Ziemassvētku labdarības akcijā „Gribam paši…”.

Mūsu spēkos ir sniegt palīdzību diviem Daugavpils novadā dzīvojošiem bērniem. Annijai Bolužai no Vaboles pagasta nepieciešama ārstu pirmsoperācijas konsultācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Savukārt Teodoram Lipkovam no Kalkūnes pagasta ir vajadzīgs finansiāls atbalsts retas slimības ārstēšanas procesā.

Plaša un daudzveidīga ir Daugavpils novadā notiekošo Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu programma.

Visā novadā tiek rīkoti Ziemassvētku pasākumi bērniem. Kalkūnes pagastā mazos iedzīvotājus ar uzvedumu „Kazlēns” iepriecinās Kalkūnes teātra studija, bet Līksnas pagastā bērnus uz jautrām rotaļām aicinās Līknas pagasta amatierteātra jaunākā grupa.

Ziemassvētku vecīša apciemojumu savās mājās varēs sagaidīt Medumu pagasta bērni (vecākiem jāparūpējas par iepriekšēju pieteikšanos).

Daugavpils novada kultūras centrā uz Ziemassvētku pasākums kopā ar Daugavpils novada vokālo studiju „Stage On” tiek aicināti bērni ar īpašām vajadzībām un bērni bāreņi no Daugavpils novada.

Savukārt Maļinovas pagasts piedāvā Ziemassvētku pasākumu jauniešiem.

Daudzviet novadā ar vietējo amatierkolektīvu dalībnieku iesaistīšanos tiek organizēti koncerti un uzvedumi. Nīcgales pagasta folkloras kopa aicina uz kopīgām rituālajām rotaļām un bluķa vilkšanu.

Baudīt koncertu „Zvani un sveces” un iesaistīties ķekatu aktivitātēs aicina Ambeļu pagasts, bet koncertuzvedums „Lai katra sirdī ienāk Ziemassvētki” notiks Līksnas pagastā.

Višķu pagasta jaukto kori varēsiet dzirdēt pagasta Ziemassvētku koncertā.

Par labdarības koncertu ar Uškānu ģimenes ansambļa piedalīšanos pagasta pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām parūpējies Vaboles pagasts.

Jautri konkursi un rotaļas Ziemassvētkos gaida Skrudalienas pagasta Silenes kluba apmeklētājus, savukārt Dubnas pagasts aicina iedzīvotājus uz Vārkavas novada amatierteātra „Draugu kopa” uzvedumu.

Uz neaizmirstamu Ziemassvētku karnevālu visus interesentus ielūdz Demenes pagasts. Esiet čakli, jo tiks rīkots labāko masku konkurss!

Sventes pagasta iedzīvotājus gada pedējā dienā iepriecinās vietējo amatierkolektīvu dalībnieku teatralizētu uzvedumu.

Daugavpils novada iedzīvotāji svētku laikā tiek aicināti ballēm. Līksnā spēlēs grupa „Ginc & Es”, Demenes karnevālā muzicēs grupa „SNG”, Kalupē dejotājus priecēs Dainis Soms, Vabolē viesosies grupa „Patrioti.lg”, bet Daugavpils novada kultūras centrā Vecgada ballē spēlēs Inga Zeile un Artūrs Uškāns.

Radio Alise Plus sadarbībā ar Daugavpils novada domi 10., 11., 17. un 18. decembrī plāno Svētku tirdziņus Daugavpilī, Viestura ielā 8, laukumā iepretim izklaides centram „City center”, no pl. 12.00 līdz pl. 22.00. Tirgoties tiek aicināti arī Daugavpils novada zemnieki, lauksaimnieciskās produkcijas ražotāji, uzņēmēji un amatnieki.

 

Programma

Pēdējās ziņas

2010-12-15 Igaunija, Latvija un Lietuva pievienojas „Hotelstars Union”
2010-12-15 Teātra nams “Jūras vārti” atbalsta labdarību
2010-12-14 Rīgas domi apmeklēs Kuopio pilsētas pašvaldības delegācija
2010-12-14 Izstāde „Medium”
2010-12-14 Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna
2010-12-14 Ikgadējie kursi amatierteātru režisoriem
2010-12-14 Dāvini bērniem “Ziemassvētku brīnumu”
2010-12-14 Baha Adventa kantātes Ventspilī
2010-12-14 Bluķa vakars Dzirnavu laukumā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski