Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna

2010-12-14

Turpinot vairāk kā 10 gadus ilgās tradīcijas, Coca-Cola arī šogad īsteno labdarības akciju Ziemassvētku karavāna. Ceturtdien, 16.decembrī Daugavpilī Centrālajā laukumā Rīgas un Ģimnāzijas ielu krustojumā plkst. 16.00 notiks Coca-Cola Ziemassvētku karavānas noslēdzošais pasākums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un kopā ar elfiem radoši darboties viņu darbnīcā. Ziemassvētku karavāna, sava ceļojuma laikā no 12.-16.decembrim.

Latvijā kopumā apmeklēs piecas pilsētas - Rīgu, Valmieru, Kuldīgu, Jēkabpili un Daugavpili. Šogad no katras iegādātās 2 litru Coca-Cola, Coca-Cola light vai Coca-Cola Zero pudeles ar Ziemassvētku etiķeti un uz tās esošo informāciju par labdarības akciju, Coca-Cola ziedos 1 santīmu, lai par kopēji iegūto naudu izveidotu atpūtas un rotaļu laukumu rehabilitācijas centrā „Dūjas". „Coca-Cola jau vairāk kā desmit gadus savu Ziemassvētku akciju ir saistījusi ar labdarības pasākumiem. Sadarbībā ar Sergeja Jēgera Labdarības fondu, šogad nolēmām atbalstīt rehabilitācijas centru „Dūjas", lai, uzsākot vasaras sezonu, rehabilitācijas centra bērniem būtu iespēja rotaļāties jaunajā atpūtas laukumā. Aicinām ikvienu apmeklēt Coca-Cola Ziemassvētku karavānas pasākumus, daloties Ziemassvētku priekā arī ar citiem," stāsta Coca-Cola Hellenic Latvia sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Ieva Keviešena.

Par The Coca-Cola Company:
The Coca-Cola Company ir pasaulē lielākais dzērienu ražotājs, kas piedāvā patērētājiem vairāk nekā 450 gāzēto un negāzēto dzērienu zīmolu. The Coca-Cola Company uzskata par savu pienākumu iesaistīties to sabiedrību ilgtspējīguma saglabāšanā, kur uzņēmums darbojas - vispirms aizsargājot vidi un resursus, kā arī veicinot uzņēmējdarbības attīstību. Precīzāku informāciju par uzņēmumu: http://www.thecoca-colacompany.com/ Coca-Cola Hellenic ir viens no pasaulē lielākajiem The Coca-Cola Company produktu ražotājiem un izplatītājiem, kas piedāvā plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu. Latvijā. Uzņēmums Coca-Cola HBC Latvia piedāvā šādus The Coca-Cola Company produktus: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Bonaqua, Schweppes, enerģijas dzērienu Burn, Nestea ledus tējas, Cappy sulas, Cappy Ice Fruit sulu dzērienus, Pilskalna kvasu un limonādi Burbulināde.Ieva Keviešena,
Sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste
Coca-Cola Hellenic Latvia


Pēdējās ziņas

2010-12-14 Rīgas domi apmeklēs Kuopio pilsētas pašvaldības delegācija
2010-12-14 Izstāde „Medium”
2010-12-14 Ikgadējie kursi amatierteātru režisoriem
2010-12-14 Dāvini bērniem “Ziemassvētku brīnumu”
2010-12-14 Baha Adventa kantātes Ventspilī
2010-12-14 Bluķa vakars Dzirnavu laukumā
2010-12-14 Pirmo reizi Latvijā izcīnīs Eiropas kausu snovbordkrosā
2010-12-13 Sadraudzības pašvaldībā Lietuvā svētkiem saposta Talsu eglīte
2010-12-13 Ķīpsalas halle piedzīvo gardas Ziemassvētku pārvērtības

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski