Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspilnieki uzvar divās balvas „Lielais Jēkabs 2010” nominācijās

2010-11-29

Sestdien, 27. novembrī, ventspilnieki saņēma divas Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) balvas „Lielais Jēkabs 2010”. Ventspils „Ūdens piedzīvojumu parks” atzīts par Kurzemes dižāko atpūtas piedāvājumu ģimenei, bet „Ginesa rekorda uzstādīšana – pasaulē garākā ziedu paklāja izveidošana” par 2010.gada dižāko pasākumu.

Kā pastāstīja Kuldīgas TIC pārstāvis Artis Gustovskis, lai noteiktu dižāko atpūtas piedāvājumu ģimenei, žūrijas darbā tika iesaistīti ne tikai ārvalstu eksperti, bet arī bērni. Tieši viņu viedoklis bijis izšķirošais „Ūdens piedzīvojumu parka” uzvarā ( www.udensparks.lv).

Saņemot balvu par dižāko gada pasākumu, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks pateicās Kurzemes un arī visas Latvijas iedzīvotājiem par novērtējumu un sniegto atbalstu Ginesa rekorda – pasaulē garākā ziedu paklāja izveidošanā. Viņš uzsvēra: „Tas nebija tikai ventspilnieku rekords, tas bija visas Latvijas rekords un pierādīja, ka mēs varam likt izskanēt savas mazās valsts un pilsētas vārdam pasaules mērogā, ka varam uzstādīt dižus mērķus un tos piepildīt.”

Uzvarētāju nominācijā „Dižais Kurzemes pasākums 2010” noteica interneta mājas lapā www.kurzeme.lv ar balsošanas palīdzību, kur viens balsotājs drīkstēja balsot tikai vienu reizi, anketā atzīmējot sev tīkamo pasākumu. Balsošana notika pēc principa - balsotājs nedrīkst atdot balsi par savā novadā notikušu pasākumu.

Saldū sabraukušos ventspilniekus, īpaši Pumpuru ģimeni, kas piedalījās akcijā „Apceļo dižo Kurzemi 2010”, gaidīja vēl vairāki pārsteigumi. Viņu aizpildītās akcijas dalības anketas veiksmīgi piedalījās KTA rīkotajā izlozē. Austris Pumpurs varēs bez maksas apmeklēt Talsu muzeju, bet Astra Pumpura ar ģimenei baudīt slēpošanas trases „Jēkaba grava” piedāvājumu. Kā atzina Astra, patiecoties akcijai, viņu ģimene kļuvusi par kaislīgiem Kurzemes apceļotājiem un pabijuši vietās, par kurām citkārt iespējams neuzzinātu.

Jāatzīmē, ka akcijas „Apceļo dižo Kurzemi 2010” galvenais atbalstītājs bija prāmju kompānija „Scandlines” (http://www.scandlines.lv/), kas dāvāja akcijas uzvarētājam braucienu ar prāmi no Ventspils uz Nīneshamnu un atpakaļ divvietīgā kajītē, ar auto, kā arī nakšņošanu divvietīgā numurā kādā no Zviedrijas viesnīcām.

Jau astoto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) izvērtēja tūrisma piedāvājumus, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem piešķirtu balvu „Lielais Jēkabs” šādās nominācijās: dižā lauku sēta, dižā kolekcija, tūrisma dižā mājas lapa, dižais amatu meistars, dižais piedāvājums ģimenei, dižais Kurzemes ēdiens, dižais pasākums un dižais ieguldījums tūrisma nozarē.

Inga Aulmane ,
Ventspils TIC
 

Pēdējās ziņas

2010-11-29 Ziemassvētku gaidīšanas prieks Līgatnē
2010-11-29 Jaunās rampas Dzintaru mežaparkā Jūrmalā nodotas ekspluatācijā
2010-11-29 Pieredzes forums „Kultūras mantojums pilsētainavā” Siguldā
2010-11-29 Orķestra „Daugava” 25 gadu jubilejas koncerts
2010-11-29 Siguldas novadā svinēs Ziemassvētku gaidīšanu
2010-11-29 Pētījums: tikai katrs otrais Latvijā ir pazīstams ar leģendu par pirmo izpušķoto eglīte Rīgā
2010-11-25 Turaidas muzejrezervāts aicina skolēnus uz Ziemassvētku programmu
2010-11-25 Pirmajā Adventē svinīgi iedegs Rīgas egles
2010-11-25 Tradicionālo prasmju skolas 2010 noslēgums Smiltenē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski