Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Šonedēļ Talsos notiks volejbola čempionāts septiņu valstu jauniešu izlasēm

2010-11-23

No 26.-29.novembrim Talsos norisināsies Austrumeiropas Volejbola Zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts jauniešu izlasēm. Šajā čempionātā piedalīsies Latvijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un Ukrainas valstu jauniešu izlases.

26.novembrī 17.30 Talsu sporta hallē tiks atklāts EEVZA čempionāts jauniešu izlasēm. Čempionātā redzēsim spēcīgākos jaunos volejbolistus (dzimušus 1993.gadā un jaunākus) no Latvijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un Ukrainas.

Talsos norisināsies EEVZA čempionāts jauniešiem, kurā Latviju pārstāvēs Naura Sokolovska un Aivara Pekmaņa trenētā jauniešu izlase, bet jaunietes no 25.-28.novembrim treneres Ingunas Minusas un Aleksandras Tihovskas vadībā dosies uz Maskavu (Krievija), kur norisināsies EEVZA čempionāts meitenēm.

EEVZA čempionāts izlasēm ir kā gatavošanās dalībai Eiropas čempionāta 2.kvalifikācijas kārtai, kas norisināsies Jelgavā 2011.gada 5.-9.janvārī, bet jaunietēm Bardejovā (Slovākija). Jauniešiem pretinieki Eiropas čempionātā būs Beļģijas, Anglijas, Vācijas, Nīderlandes un Slovākijas izlases, bet jaunietēm Serbijas, Austrijas, Horvātijas, Grieķijas un Portugāles izlases.

Visas spēles notiks Talsu sporta hallē, Talsos, K.Mīlenbaha ielā 32.Ieeja uz EEVZA čempionāta spēlēm ir bez maksas. Spēļu kalendāru un izlašu sastāvus var redzēt Latvijas Volejbola federācijas mājas lapā www.volejbols.lv.

EEVZA (European Eastern Volleyball Zonal Association) – Austrumeiropas Volejbola Zonālā asociācija.

Eiropas valstu volejbola federācijas ir sadalītas četrās zonālajās asociācijās. Eiropas volejbola konfederācijā ir Balkānu Volejbola zonālā Asociācija, Viduseiropas Volejbola zonālā Asociācija, Ziemeļeiropas Volejbola Zonālā Asociācija un Austrumeiropas Volejbola Zonālā Asociācija (EEVZA), kas ir dibināta 2005. gada 20. augustā.

Zonālo Asociāciju, t.sk. EEVZA, izveidošanas mērķis ir veicināt sadarbību starp visām dalībfederācijām, pilnveidot sacensību sistēmu valstu izlašu, īpaši visu kategoriju jauniešu vecuma izlašu līmenī, veidot EEVZA čempionātus klubu līmenī, kā arī atbalstīt pludmales volejbola sacensību rīkošanu.

Galvenais EEVZA sacensību mērķis ir gatavošanās dalībai Eiropas un Pasaules jauniešu, junioru čempionātiem.

Lilita Mitrofanova,
Latvijas Volejbola federācija

Pēdējās ziņas

2010-11-23 Par egles iedegšanu Ventspili
2010-11-23 OPERĀCIJA: JAZZ Ziemassvētkos
2010-11-23 Pirmajā gadā BalticMiles programmā izsniegti vairāk nekā pusmiljards punktu
2010-11-23 Sanatorija Jantarnij bereg atklāj svētku sezonu
2010-11-23 Eņģeļi pār Talsiem
2010-11-23 Siguldā viesosies kamerkoris no Tallinas
2010-11-23 Jūrmalā pārbaudīs trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli
2010-11-23 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2011”
2010-11-11 Karaliskais improvizācijas teātris Ķīpsalā izspēlēs “Darba intervijas”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski