Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Siguldā viesosies kamerkoris no Tallinas

2010-11-23

26. novembrī plkst. 19.00 Siguldas pilsētas kultūras namā (Pils ielā 10) skanēs populārās mūzikas koncertprogramma „Hallelujah”, kuras atskaņošanā piedalīsies arī Tallinas Tehniskās universitātes kamerkoris.

“Es aizturu elpu, lai mani sadzird”, saka Tallinas Tehniskās universitātes kamerkora diriģents un viens no šīs koncertprogrammas iniciatoriem Ilmars Millers. “Hallelujah” projekta mērķis ir aicināt ieklausīties ne tikai pasaules melodijās, bet arī tās vārdos.

Koncerta programmā būs iespēja dzirdēt tādu pasaules slavenu mūziķu kā Duke Ellington, George Gershwin, Leonard Cohen, Phil Collins, Sting, Bill Withers un grupu “Queen”, “The Beatles”, “Roxette” u.c. skaņdarbus vokālās grupas “Ambermusic”, Tallinas Tehniskās universitātes kamerkora (diriģenti Ilmars Millers, Ilona Ernes), Alūksnes skolotāju kora “Atzele” (diriģenti Jānis Baltiņš, Ina Perevertailo) un instrumentālās grupas (vadītājs Andis Karelis) izpildījumā.

Tallinas Tehniskās universitātes kamerkoris dibināts 1966. Gadā, apvienojoties labākajiem universitātes viendabīgo koru dziedātājiem. Šo gadu laikā koris aktīvi koncertējis un piedalījies dažādos konkursos, guvis profesionāļu atzinību. Šobrīd korī dzied universitātes studenti un absolventi, diriģenti - Ilmars Millers un Ilona Ernes.

Vokālā grupa “Ambermusic” dibināta 2006. gadā. Šobrīd grupā dzied 6 jaunieši – Ilvija Eņģele, Margarita Dudčaka, Guna Pūcīte, Oskars Upenieks, Ilmars Millers un Sandis Stepiņš. Savas pastāvēšanas laikā grupa ierakstījusi gan klasiskās mūzikas, gan arī populārās mūzikas darbus. Vokālā grupa ir guvusi atzinību arī ārzemēs – Vācijā, Nīderlandē, Horvātijā, Itālijā, Lielbritānijā un Igaunijā.

Alūksnes skolotāju koris "Atzele" 2011. gada martā svinēs savu 25 gadu jubileju. Kora diriģenti ir Jānis Baltiņš un Ina Perevertailo, koncertmeistare Rita Bogdanova. Kora dalībnieki ir dažādu profesiju pārstāvji, studenti un skolnieki. Koris regulāri piedalās konkursos un koncertos Latvijā un Eiropas valstīs.

Laipni aicināti!Baiba Bože,
Siguldas pilsētas kultūras nama direktore
 

Pēdējās ziņas

2010-11-23 Par egles iedegšanu Ventspili
2010-11-23 OPERĀCIJA: JAZZ Ziemassvētkos
2010-11-23 Pirmajā gadā BalticMiles programmā izsniegti vairāk nekā pusmiljards punktu
2010-11-23 Sanatorija Jantarnij bereg atklāj svētku sezonu
2010-11-23 Eņģeļi pār Talsiem
2010-11-23 Šonedēļ Talsos notiks volejbola čempionāts septiņu valstu jauniešu izlasēm
2010-11-23 Jūrmalā pārbaudīs trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli
2010-11-23 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2011”
2010-11-11 Karaliskais improvizācijas teātris Ķīpsalā izspēlēs “Darba intervijas”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski