Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Pirmajā gadā BalticMiles programmā izsniegti vairāk nekā pusmiljards punktu

2010-11-23

Pirmajā gadā kopš pirmās daudzpartneru lojalitātes programmas BalticMiles uzsākšanas Baltijas valstīs, tās dalībniekiem ir izsniegti vairāk nekā pusmiljards punktu. Pēdējos 12 mēnešos BalticMiles programmas dalībnieki kopumā airBaltic reisos ir lidojuši 650 tūkstošus reižu, veicot vairāk nekā 600 miljonu kilometru. Veicot šādu attālumu, zemeslodi var aplidot 14 000 reižu. Ar šiem punktiem BalticMiles dalībnieki spētu nopirkt 600 tūkstošus kino biļešu, 50 tūkstošus masāžas seansu, 6 tūkstošus Apple iPad ierīču, vai arī 30 suborbitālos lidojumus kosmosā.

Lielākie punktu ieguvēji BalticMiles programmā ir tie, kuri izmanto airBaltic pakalpojumus, pērk degvielu Neste DUS vai arī izmanto BalticMiles Nordea kredītkarti ikdienas pirkumiem. Programmas dalībnieki saņem BalticMiles punktus arī pērkot pakalpojumus un preces no vairāk nekā 20 vietējiem un starptautiskiem partneriem.

Oktobrī BalticMiles uzsāka unikālu pakalpojumu programmas dalībniekiem, kuriem patīk iepirkties internetā. BalticMiles punktus šobrīd iespējams pelnīt arī kādā no vairāk nekā 400 interneta veikaliem. Lai saņemtu BalticMiles punktus par preču iegādi, www.balticmiles.com jāizveido savs lietotāja konts un jāizvēlas jebkurš no interneta veikaliem. Lielākoties visi interneta veikali piedāvā preču piegādi visā pasaulē.

Nesen amatā stājies jauns BalticMiles programmas izpilddirektors Eriks Berejs. Viņš ir viens no vadošajiem lojalitātes programmu speciālistiem Eiropā un ir veidojis un vadījis vairākas apjomīgas daudzpartneru lojalitātes programmas, tajā skaitā arī lielāko koalīcijas lojalitātes programmu Krievijā Malina.

Eriks Berejs, BalticMiles izpilddirektors: “BalticMiles ir paveicis lielisku darbu izstrādājot programmu, kuru uzskatu par vienu no inovotīvākajām un elastīgākajām daudzpartneru programmām Eiropā. Esmu priecīgs, ka vadīšu šīs programmas tālāko attīstību.”

BalticMiles piedāvā pelnīt punktus, iegādājoties aviobiļetes, viesnīcu pakalpojumus, SPA pakalpojumus, auto nomu, kino biļetes, smaržas un kosmētiku, dārglietas un rokas pulksteņus, dizaina priekšmetus, somas un koferus ceļošanai, bērnu mantas un 2700 cita veida preces un pakalpojumus. Tie visi aplūkojami www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai sazinoties ar BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni. Klienti var pieteikties programmai arī aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga, vai arī programmas partneru tirdzniecības vietās.
 

Pēdējās ziņas

2010-11-23 Par egles iedegšanu Ventspili
2010-11-23 OPERĀCIJA: JAZZ Ziemassvētkos
2010-11-23 Sanatorija Jantarnij bereg atklāj svētku sezonu
2010-11-23 Eņģeļi pār Talsiem
2010-11-23 Siguldā viesosies kamerkoris no Tallinas
2010-11-23 Šonedēļ Talsos notiks volejbola čempionāts septiņu valstu jauniešu izlasēm
2010-11-23 Jūrmalā pārbaudīs trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli
2010-11-23 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2011”
2010-11-11 Karaliskais improvizācijas teātris Ķīpsalā izspēlēs “Darba intervijas”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski