Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Uzsākts ātrākais sūtījumu pārvadāšanas serviss starp Rīgu, Tallinu un Viļņu

2010-11-10

Novembrī Cargobus uzsācis visātrāko sūtījumu pārvadāšanas pakalpojumu servisu starp Baltijas valstu galvaspilsētām Cargobus Express. Dokumenti un sīkpakas tagad ceļos starp Tallinu, Rīgu un Viļņu tikai dažas stundas.

Līdz šim paātrinātu sūtījumu pārvadāšanas pakalpojumu Cargobus tika sniedzis tikai starp lielākajām Igaunijas pilsētām, taču tagad uzņēmums aktīvi paplašinās Cargobus Express pakalpojumus visā Baltijas reģionā. Ar jauno ekspressūtījumu servisu no Tallinas uz Rīgu un no Rīgas uz Viļņu, kā arī pretējā virzienā vēstules un sīkpakas tiks piegādātas aptuveni piecu stundu laikā.

"Neapšaubāmi mēs esam vienīgais uzņēmums Baltijā, kas spēj nodrošināt regulārus sūtījumu pārvadājumus tādā ātrumā, turklāt spējam klientam pateikt precīzu laiku, kad sūtījums sasniegs galamērķi," skaidro Cargobus Rīgas filiāles vadītājs Roberts Mazkalniņš. „Klienti, kam šāds pakalpojums ir vitāli svarīgs, ir bankas, viesnīcas, izdevēji, medicīnas uzņēmumi, kurjerpasta un transporta uzņēmumi, protams, arī citi uzņēmumi un privātpersonas, kas darbojas Baltijas reģionā."

Cargobus Express ir paredzēts tiešām steidzamu dokumentu un sīkpaku sūtīšanai un pakalpojuma cena ir sākot no LVL 3,20. Vienlaikus tiek piedāvāti arī cenas ziņā izdevīgāki pakalpojumi Baltic Classic un Cargobus Latvija kad sūtījuma piegāde notiek nākamajā dienā. Kā arī pakalpojums Cargobus Europe kad sūtījumi tiek piegādāti 3-11 dienu laikā visā Eiropas teritorijā. Cargobus nodrošina sūtījumu piegādi no durvīm līdz durvīm, kas ļauj ērtāk sūtīt un saņemt vēstules, sīkpakas un paku pārvadājumus visā Baltijas reģionā.

Jau kopš 1992. gada Cargobus nodrošina paku pārvadājumus un kurjerpasta pakalpojumus Latvijā, kā arī starptautiski. Cargobus saviem klientiem devis solījumu, ka spēs pārvadāt sūtījumus Baltijas reģionā tikai dažās stundās.


Roberts Mazkalniņš,
Cargobus Rīgas filiāles vadītājs

 

Pēdējās ziņas

2010-11-10 Deputāti Jūrmalā lasīs Aspazijas un Raiņa dzeju
2010-11-10 Latvijas Mākslas akadēmijas un Viļņas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas studentu darbu izstāde „IDENTITĀTE”
2010-11-10 Valsts svētku norise Rīgas Jūgendstila muzejā
2010-11-10 Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Siguldas novadā
2010-11-10 Vidzemē turpinās Tradicionālo prasmju skolas 2010 nodarbības
2010-11-09 airBaltic pagarina termiņu balsošanai par jaunā termināļa koncepcijām
2010-11-08 Lāčplēša diena Siguldas novadā
2010-11-08 Rīgas Ziemassvētku koncertā dziedās Amanda Bašmakova –meitene ar zelta balsi
2010-11-08 Tiks atklāta tautas lietišķās mākslas izstāde Māla bļoda

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski