Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lux Express pārvadāto pasažieru skaits deviņos mēnešos pieaudzis par 18%

2010-11-04

Pateicoties tūrisma attīstībai starp Baltijas valstīm, reģiona vadošais pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express šā gada pirmajos deviņos mēnešos pārvadājis par 50,5 tūkstošiem jeb 18% pasažieru vairāk nekā pērn, tādejādi kopējais pārvadāto pasažieru skaits šajā laika periodā sasniedzis 334 tūkstošus. Visaktīvāk Baltijas valstu iedzīvotāji ceļojuši maršrutā Rīga – Tallina.

„Arvien vairāk cilvēku pārliecinās, ka ceļošana ar autobusu ir vairāk nekā nokļūšana no viena punkta uz otru. Brauciena laikā tā ir iespēja ērti strādāt, izmantojot internetu, vai vienkārši atpūsties, lasot jaunākos laikrakstus. Pēdējos gadus esam ieguldījuši daudz darba, pūles un enerģiju, lai būtiski uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un lauztu sabiedrībā valdošos stereotipus. To apliecina arī mūsu investīciju politika. Šī gada rudenī esam veikuši lielākās investīcijas uzņēmuma vēsturē, novirzot 1,36 miljonus latu vairāku jaunu autobusu iegādei. Plānojam, ka tos saņemsim decembrī, lai vēl Ziemassvētku laikā saviem klientiem spētu nodrošināt vēl labāku servisu,” atzīst Lux Express valdes priekšsēdētājs Hannes Saarpuu.

Analizējot Lux Express grupas finanšu datus var secināt, ka apgrozījums no pasažieru pārvadājumiem šā gada pirmajos deviņos mēnešos palielinājies par 14%, sasniedzot 5,32 miljonus eiro. Savukārt šā gada trešajā ceturksnī apgrozījums bija 2,38 miljoni eiro, kas ir par 13% vairāk nekā pērn.

„Pasažieru pārvadājumu nozarē finanšu datus lielā mērā ietekmē sezonalitāte. Lux Express grupa šajā gadījumā nav izņēmums – ja pirmajā pusgadā apgrozījums bija 2,94 miljoni eiro, tad vasaras mēnešos esam sasnieguši gandrīz tikpat labu rezultātu. Pēdēja ceturkšņa rādītājus būtiski ietekmēs Baltijas valstu tūrisma politika un mārketinga pasākumi pirms Ziemassvētkiem. Tieši tūrismu plūsma uz Rīgu parādīs to, vai mārketinga pasākumi būs devuši gaidāmo efektu,” skaidro H. Saarpuu.

Vērtējot ceļotāju izvēlētos galamērķus šā gada deviņos mēnešos, vislielākais procentuālais pieaugums pret iepriekšējo gadu bija vērojams maršrutā Rīga-Kaļingrada – 45%, tam seko maršruts Rīga-Sanktpēterburga – 35%, savukārt maršrutā Rīga-Tallina kopējais pārvadāto pasažieru skaits palielinājās par 22%.

Foto attēli ar Lux Express autobusiem pieejami šeit: http://www.luxexpress.eu/lang/picturesluxexpress-buses

Lux Express Grupa ir vadošais pasažieru pārvadājumu uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā visbiežākos starptautiskos savienojumus starp Baltijas valstīm, Krieviju un atsevišķām ES valstīm.


Hannes Saarpuu,
valdes priekšsēdētājs
 

Pēdējās ziņas

2010-11-04 Jūrmalā jau gatavojas konkursam „Jaunais vilnis”
2010-11-04 Siguldas jauktais koris „Spārni” ciemojās Štūrē
2010-11-04 Lauku labumu tirdziņu pie t/c Spice rīkos arī nākamgad
2010-11-04 Tradicionālo prasmju skola Siguldā
2010-11-04 Līgatnes padomju bunkurs iekļauts Lonely Planet izdotajā gadagrāmatā "Best in Travel 2011"
2010-11-04 Bērni būvēs teātri kopā ar jaunajiem arhitektiem
2010-11-04 Latvija gatava pievienoties „Hotelstars Union”
2010-11-04 Līgatnē taps tautas zvejniecības aroda muzejs
2010-10-28 Turaidas muzejrezervāts aicina godināt Krišjāni Baronu 175. dzimšanas dienā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski