Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nedēļas nogalē notiks XVI International Hairstyling Festival 2010

2010-10-28

Trīs dienas, no 29. līdz 31. oktobrim Ķīpsalā 6. Baltijas apvienotā skaistumkopšanas projekta “Baltic Beauty 2010” laikā tradicionāli norisināsies Starptautiskais friziermākslas festivāls (XVI International Hairstyling Festival 2010), ko organizē Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociāciju (LFKA). Festivāla laikā notiks daudzveidīgi frizieru konkursi un plaša semināru programma.

Starptautiskais friziermākslas festivāls ir nozīmīgs pasākums ikvienam frizierim, kurš vēlas profesionāli pilnveidoties, apgūstot jaunas prasmes meistarklasēs, smeļoties idejas un zināšanas semināros, kā arī apliecināt sevi, piedaloties daudzveidīgajos konkursos. Festivāla mērķis – dot frizieriem iespēju mēroties spēkiem, atklāt savu potenciālu un parādīt savu skatījumu uz 2011. gada modi. Izstāde un festivāls pulcēs radošus un ambiciozus frizierus no dažādām valstīm. Apmeklētāji ir aicināti sekot līdzi spraigajām sacensībām un noķert iedvesmas taureņus!

Šogad festivāla akcents ir jaunatne – jaunu talantu atklāšana. XVI International Hairstyling Festival 2010 ietvaros notiks jau par tradīciju kļuvušais konkurss “Atklātais Frizieru skolu kauss.” LFKA aicināja Latvijas frizieru skolu radošos un pieredzes bagātos pasniedzējus sagatavot audzēkņus dalībai konkursā, jo konkursa darbi un dalība konkursā ir lieliska iespēja audzēkņu radošā potenciāla attīstībai, bet skolām tā ir lieliska izdevība demonstrēt savu pasniedzēju meistarību.

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti individuāli katrā nominācijā, bet skolas pēc savu audzēkņu trīs labāko rezultātu kopsummas dāmu un/vai kungu kategorijā saņems diplomus un uzvarētāju kausus. Katras nominācijas uzvarētāji no pirmās līdz piektajai vietai tiks iekļauti Latvijas Frizieru izlases sastāvā, . Tas arī ir galvenais LFKA mērķis – sagatavot jaunus dalībniekus Latvijas frizieru izlasei, kura tiks gatavota dalībai starptautiskos konkursos.

Semināros, kurus vadīs ievērojamas Latvijas un ārzemju frizieru mākslas zvaigznes profesionāļi un visi interesenti varēs uzzināt par to, kas ir aktuāls un kādas ir modes tendences griezumos, frizūrās un matu krāsā. Ikviens no moderno frizūru kaleidoskopa varēs atrast sev interesantāko.

No Nīderlandes ieradīsies viena no ievērojamākajām frizierēm, nacionālā trenere, “Davines” starptautiskā treneru komandas pārstāve Jolanda Van der Reita, no Austrijas – SKP@workteam treneris, Hairdresser Award 2009, Hairdresser Award 2010 laureāts Roberts Gudera un SKP stilisti, kas rādīs jaunākās tendences, pārsteidzošas toņu kombinācijas un griezumus. Koloristikas virtuoze Natālija Tunikovska no Krievijas iepazīstinās ar koloristikas autordarbu kursu, kas dod iespēju brīvi strādāt neatkarīgi no lietotā krāsas zīmola un griezumiem, kuriem nav nepieciešams veidojums un ar kuru palīdzību var ģeometriski koriģēt sejas formas īpatnības.

Kā piemeklēt stilu, griezumu, krāsojumu un servisu klientiem virs 35 gadiem seminārā “Mūsu salona klients 35+” pieredzē dalīsies salona “Dzintreks” art-direktors Georgs Edemskis. Seminārs notiks 30.oktobrī plkst.17.00. Savukārt 31. oktobrī plkst.15.00 notiks ievērojamā Meistara – stilista Anatolija Bolgova meistarklase un teatralizēta frizūru kolekcijas šova programma “WUNDERBAR”. Meistars dalīsies savos amata noslēpumos – iepazīstinās ar bērnu, jauniešu, dāmu un kungu frizūru veidošanas, krāsošanas un griezumu tehnikām un ļaus Jums pilnībā izbaudīt frizūru kolekcijas noslēpumus. Māksla radīt tēlus – lieliska prasme meistaram, kurš strādā uz podiuma, demonstrējot savu individualitāti un stilu, – tā ir radoša darba atskaite 60 gadu jubilejā!
 

Programma

Vija Krūmiņa,
Frizieru un kosmetologu asociācijas pārstāve
 

Pēdējās ziņas

2010-10-28 Turaidas muzejrezervāts aicina godināt Krišjāni Baronu 175. dzimšanas dienā
2010-10-28 Deju kolektīva ”Sidrabdancis” draugu koncerts
2010-10-28 Pūtēju ansambļa „Sigulda” 10 gadu jubilejas koncerts
2010-10-28 Novembrī Ventspilī būs aplūkojamas divas arhitektūras darbu izstādes
2010-10-28 Alūksnes muzejs valsts svētkos būs atvērts
2010-10-28 Mārtiņdienas gadatirgus Siguldā
2010-10-26 Sezona beidzas, lai dzīvo sezona!
2010-10-26 „Baltie lāči” piedāvā jaunu koncertprogrammu „AKMENS STĀSTI”
2010-10-26 Latvijas Mākslas akadēmijas un SEB bankas Studentu darbu konkursa „SEB stipendija glezniecībā” izstāde

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski