Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ķīpsalā notiks iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti

2010-10-26

Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī, Ķīpsalas hallē notiks iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti. Ikviens mūzikas cienītājs ģimenes un draugu lokā ir aicināts izbaudīt sirsnīgu Ziemassvētku mūzikas programmu lielisku mūziķu izpildījumā. Ķīpsalā būs piparkūku un kanēļa smarža, piparkūku izstāde un draugu sarunas.

Lieliski mūziķi, skaistākās klasiskās melodijas un populāra Ziemas saulgriežu mūzika īpašā izpildījumā, pozitīva enerģija un spēja aizkustināt – tas raksturo šos Ziemassvētku koncertus. Tieši tāpēc gan pieredzējuši mūzikas gardēži, gan populārās mūzikas cienītāji, gan vienkārši mūzikas mīļotāji katru gadu apmeklē šos koncertus.

Koncerta pirmajā daļā skanēs pasaules klasikas pērles – Volfganga Amadeja Mocarta, Georga Fridriha Hendeļa, Antonio Vivaldi, Franča Šūberta un citu komponistu Ziemassvētku laika mūzika. Otrā daļa ir atvēlēta pazīstamām Ziemassvētku dziesmām, tādām kā White Christmas, Rudolph the Red-Nosed Reindeer, The Little Drummer Boy un citām mūsdienīgos aranžējumos un vēl nedzirdētā izpildījumā.

Koncertā piedalīsies lieliski solisti – mūziklu zvaigzne, šobrīd vēl Londonā studējošais Juris Vizbulis, viesis no Lielbritānijas – Pauls Putniņš (bass), Latvijas Nacionālās operas solisti Liene Kinča (soprāns) un Viesturs Jansons (tenors), “Kremerata Baltica” pirmā vijole Eva Bindere, kā arī pasaules atzinību guvušais Rīgas doma zēnu koris diriģenta Andra Pogas vadībā.

Ziemassvētku koncertā piedalīsies ne tikai iemīļotie solisti, bet arī par “brīnumbērnu ar zelta balsi” dēvētā Amanda Bašmakova (vokāls) un jaunais, talantīgais mūziķis Daumants Kalniņš (vokāls), Profesionālais pūtēju orķestris “Rīga”, kamerorķestris “Konsonanse” un arī starptautisku atzinību guvušais “Swedbank” jauktais koris.

Koncerta režisors – Uģis Brikmanis, mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe.

Koncerti notiks 25. decembrī plkst. 17.00 un 26. decembrī plkst. 15.00 Rīgā, Ķīpsalas hallē. Ieeja hallē pusotru stundu pirms koncerta.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Ar Starptautiskā izstāžu centra atbalstu – biļetes tikai Ls 4–10! Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv.

Koncertu rīko Ziemassvētku koncertu Ķīpsalā un pasaulslaveno mūziklu “Mūzikas skaņas”, “Vestsaidas stāsts” un “Les Misérables” iestudējumu producenti “BT 1 Music”.

Ziemassvētkos dāviniet sev un saviem mīļajiem svētku, mūzikas un kopā būšanas prieku!


Dace Dambe,
BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2010-10-26 Līgatnieši palīdz lašiem un taimiņiem nokļūt nārsta vietās
2010-10-26 Ceļojumu stāstu ciklā uz Tobāgo
2010-10-26 Latvijas Mākslas akadēmijas un SEB bankas Studentu darbu konkursa „SEB stipendija glezniecībā” izstāde
2010-10-26 „Baltie lāči” piedāvā jaunu koncertprogrammu „AKMENS STĀSTI”
2010-10-26 Sezona beidzas, lai dzīvo sezona!
2010-10-19 Pusdienas ar kultūru Siguldā
2010-10-19 airBaltic piedāvā jaunā termināļa koncepcijas sabiedrības izvērtēšanai
2010-10-19 "Melo - M" un mazuļi ālējas jaunā videoklipā
2010-10-19 Tradicionālo Prasmju skola 2010 notiks arī Turaidā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski