Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Melo - M" un mazuļi ālējas jaunā videoklipā

2010-10-19

Čellu trio "Melo - M" pabeidzis un skatītāju vērtējumam nodod visiem bērniem un viņu vecākiem veltīto videoklipu dziesmai "Vogeltanz", kas Latvijā labāk pazīstama kā "Putniņdeja".

Klips tapis sadarbībā ar interneta portālu mammam/tetiem.lv un "Orff mūzikas studiju" bērniem. Videoklipā kopā ar 'Melo - M" čellistiem redzamas bēbju un mazbērnu amizantās izdarības - dejas, jautrošanās, nedarbi un prieki.

Videoklipa pamatā ir čellu trio un mammam/tetiem.lv rīkotajā akcijā vecāku iesūtītie videomateriāli, kā arī "Orff mūzikas studijas" nodarbībā filmētie kadri.

"Melo - M" sirsnīgi pateicas visiem vecākiem, kas iesūtīja videomateriālus un ļāva izmantot savu mazuļu jautrās rotaļas mūsu dzīvespriecīgākā un amizantākā videoklipa veidošanā.

Kā solīts, klipā tika iekļauti visi iesūtītie materiāli, kuru attēla kvalitāte bija pietiekama, lai to varētu skatīt uz ekrāna. Ar nelielu nožēlu gan jāatzīst, ka daži videomateriāli palika neiekļauti klipā, jo tajos nebija iespējams gana skaidri saskatīt notiekošo.

"Vērtējot rezultātu, secinām, ka šis viennozīmīgi ir mūsu jautrākais videoklips. Ideja par tā izveidošanu nāca pēc mūsu pagājušā gada koncertos piedzīvotā, kurus apmeklēja daudzas ģimenes ar maziem bērniem. Vērojot, kā bērni pie šīs dziesmas priecājas, nolēmām, ka jāizveido šāds videoklips. Rezultāts ir interesants un mums par to ir patiess prieks. Ceram arī šogad gaidāmajos koncertos redzēt ģimenes un bērnus," teic "Melo - M" čellisti.

Šis videoklips ir pēdējā čellu trio aktivitāte pērn izdotā albuma "Around the World" saistībā. Šobrīd "Melo - M" aktīvi strādā ierakstu studijā pie jauna albuma ieskaņošanas, kas klajā nāks jau novembra nogalē. Pēc tam sekos plaša koncertturneja pa Latviju.

Jauno videoklipu varat noskatīties šeit: http://vimeo.com/15954682

 

Pēdējās ziņas

2010-10-19 LVRA organizē tūrisma un viesmīlības industrijas profesionālās izaugsmes dienu
2010-10-19 Jūrmala reklamē sevi Baltkrievijas tirgū
2010-10-19 Tradicionālo Prasmju skola 2010 notiks arī Turaidā
2010-10-19 airBaltic piedāvā jaunā termināļa koncepcijas sabiedrības izvērtēšanai
2010-10-19 Pusdienas ar kultūru Siguldā
2010-10-13 Nopērkamas biļetes uz Latvijas Republikas dibināšanas gadadienai veltīto dejas izrādi “No zobena saule lēca”
2010-10-13 Prezentēs Latvijā radītu elektrouzlādes staciju; tajā uzpildīsies “Tesla Roadster”
2010-10-13 Rīgas Jūgendstila muzejā – viss par ķirbjiem
2010-10-13 Ar koncertu ciklu atzīmēs Jūrmalas mūzikas vidusskolas piecdesmit gadus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski