Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Rīgā notiks konference „SOL - Starptautiskās organizācijas Latvijā”

2010-10-13

16.oktobrī Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē (Aspazijas bulvārī 5) notiks bezmaksas vienas dienas konference „SOL - Starptautiskās organizācijas Latvijā”. Tās mērķis ir informēt un izglītot studentus par pasaulē aktuāliem jautājumiem dažādās jomās, kurus risina starptautiskās organizācijas. Augstāko izglītības iestāžu studentiem būs iespēja iepazīties ar Latvijā pārstāvēto starptautisko organizāciju darbību, mērķiem, aktualitātēm, prakses un darba iespējām šajās organizācijās gan Latvijā, gan ārpus tās. Studentiem tiks piedāvāts iejusties lēmumu pieņēmēja vietā, risinot aktuālus un globāli svarīgus jautājumus, tādejādi attīstot sevī atbildības sajūtu, prasmi strādāt komandā, kā arī analītiskās un komunikācijas spējas. Otrajā dienas daļā tiks piedāvāta iespēja piedalīties simulāciju spēlēs, kuru laikā, darbojoties komandās vai individuāli, būs jārod risinājumi aktuāliem jautājumiem un problēmām dažādās starptautisko organizāciju darbības jomās. Konferences noslēgumā apbalvos labāko risinājumu autorus.

Konferencē, kā lektori, piedalīsies pārstāvji no šādām starptautiskām organizācijām – Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā, UNESCO Latvijas Nacionālā komisijas, LR Ārlietu ministrijas, Latvijas Sarkanā Krusta, kā arī Vācijas – Baltijas tirdzniecības kameras.

Dalībnieku pieteikšanās konferencei notiek līdz 14.oktobrim projekta mājas lapā - www.aiesec.lv/sol (vietu skaits ir ierobežots).

Konferenci organizē AIESEC (sociation Internationale des Etudiants en Sciences Economiques et Commerciales), kas ir 1948.gadā dibināta pasaulē lielākā studentu vadītā organizācija. Šobrīd tā pārstāvēta vairāk kā 1100 universitātēs 107 valstīs visā pasaulē un tās galvenie mērķi ir piedāvāt studentiem starptautiskas prakses iespējas ārvalstu uzņēmumos un projektos, kā arī veicināt jauniešu līderības prasmju izaugsmi. AIESEC jau 16 gadus darbojas arī Latvijā - Rīgā un Valmierā.


Dina Afanasjeva,
Projekta „SOL” vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2010-10-13 Jūrmalas pilsētas delegācijas vizīte Sanktpēterburgas Admiralitātes rajonā
2010-10-13 Koncertzālē „Baltais Flīģelis” stīgu kvartets „SENSUS”
2010-10-13 Tiks paziņots SEB stipendijas glezniecībā ieguvējs!
2010-10-13 Brauciens ar Ventspils Mazbānīti ir romantisks piedzīvojums
2010-10-13 Ar koncertu ciklu atzīmēs Jūrmalas mūzikas vidusskolas piecdesmit gadus
2010-10-13 Rīgas Jūgendstila muzejā – viss par ķirbjiem
2010-10-13 Prezentēs Latvijā radītu elektrouzlādes staciju; tajā uzpildīsies “Tesla Roadster”
2010-10-13 Nopērkamas biļetes uz Latvijas Republikas dibināšanas gadadienai veltīto dejas izrādi “No zobena saule lēca”
2010-10-08 Izstādē “Vide un Enerģija” varēs nodot nolietotās elektropreces

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski