Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Apavu zīmola ECCO veikalu tīkls pievienojas BalticMiles

2010-10-08

Lojalitātes programmai BalticMiles pievienojas apavu zīmola ECCO veikalu tīkls visā Baltijā. BalticMiles dalībnieki tagad var pelnīt 10 punktus par katru iztērēto 1 LVL/ 5 LTL/ 25 EEK kopumā 22 ECCO apavu veikalos Baltijas valstīs.

BalticMiles izpilddirektors Eriks Berejs (Eric Barray): “Mēs ļoti lepojamies, ka ECCO veikalu tīkls ir pievienojies BalticMiles programai kā pirmais mazumtirdzniecības tīkls visā Baltijā. Mēs ticam, ka tas kalpos par stimulu citiem potenciālajiem partneriem iesaistīties šajā lojalitātes programmā, kā BalticMiles programmas dalībniekiem Igaunijā un Lietuvā pavērs plašākas iespējas izbaudīt programmas sniegtos labumus.”

Līdz šī gada 10.oktobrim ECCO veikalos ir spēkā īpašais piedāvājums BalticMiles dalībniekiem. Par katru iztērēto 1 LVL/ 5 LTL/ 25 EEK varēs saņemt 20 punktus.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas un Ziemeļvalstu partneruzņēmumu lojalitātes programma, kura tika aizsākta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti vairāk nekā 20 partneri – airBaltic, Neste Latvija, Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, ESPA Riga, Islande Hotel, SAS, Sixt, Avis, Eurolines, LSG Sky Chefs, airBalticTravel.com, Līvu Akvaparks, kino Citadele, Kolonna, Amber SPA Boutique Hotel, Rantasipi Hotels, Cumulus Hotels, Neiburgs Hotel, Language Direct, Radisson Blu un Park Inn viesnīcas. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt un tērēt, lidojot ar airBaltic, izmantojot Eurolines/LUX Express autobusus, iegādājoties ceļojuma komplektus airBalticTravel.com. BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt pērkot degvielu Neste A24 degvielas uzpildes stacijās, norēķinoties ar Nordea izdoto BalticMiles MasterCard, maksājot par Latvijas Mobilais Telefons telekomunikāciju pakalpojumiem, uzturoties Radisson Blu, Park Inn vai citās viesnīcās, izbaudot ESPA Riga procedūras vai uzturoties Amber SPA Boutique Hotel, nomājot auto no Sixt vai Avis, izmantojot SAS piedāvātos lidojumus, pasūtot ēdienu airBaltic reisos no airCafe ēdienkartes, mācoties valodas Language Direct, pērkot kosmētikas produktus vai saņemot skaistumkopšanas procedūras Kolonna.

Punktus iespējams tērēt, iegādājoties kinoteātra biļetes kinoteātrī Citadele, izbaudot aktīvu atpūtu Līvu Akvaparkā vai vienkārši dodoties iepirkties www.balticmiles.com.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2010-10-08 Klāt Jūrmalas dienas Sanktpēterburgā
2010-10-08 Daugavpils cietoksnis un Augšdaugava izvirzīti UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajam sarakstam
2010-10-08 airBaltic atsakās no reģistrācijas maksas
2010-10-08 Mīlētāji tiekas Turaidā
2010-10-08 Tradicionālo prasmju skola 2010 Vidzemē
2010-10-08 airBaltic pirmā Eiropā ievieš Apple iPad
2010-10-08 X Pāvesta Jāņa Pāvila Dienas svinības Daugavpils Poļu kultūras centrā
2010-10-08 Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde “Balttour 2011”
2010-10-08 Izstādē “Vide un Enerģija” varēs nodot nolietotās elektropreces

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski