Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izstādē “Vide un Enerģija” varēs nodot nolietotās elektropreces

2010-10-08

Izstādes “Vide un enerģija” laikā Ķīpsalā no 14. līdz 17. oktobrim notiks L&T Ekodienas, kur izstādes apmeklētāji varēs nodot nolietās un nevajadzīgās elektropreces: ledusskapjus, elektriskās krāsnis, radiatorus, televizorus, gludekļus, kafijas automātus, putekļu sūcējus, tosterus, fēnus, datorus, printerus, radioaparātus un citu tehniku.

“Daudzas elektropreces satur kaitīgas vielas, kuras, izmestas sadzīves atkritumos, var radīt lielu kaitējumu gan cilvēkam, gan apkārtējai videi. Lai skaidrotu vajadzību nolietotās elektropreces nodot specializētos savākšanas punktos un šīs aktivitātes nozīmīgumu, izstādē kopā ar uzņēmumu “L&T” veidojam elektropreču vākšanas akciju, kurā aicināts piedalīties ikviens, kas vēlas atbrīvoties no nevajadzīgām elektroprecēm un darīt to videi un cilvēkiem draudzīgā veidā,” uzsver izstādes “Vide un Enerģija” projekta vadītājs Agris Reihmanis.

Pie Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā būs novietots specializēts konteiners, kur katrs varēs atstāt sev nevajadzīgās elektropreces, kā arī saņemt informāciju arī par citām vietām, kur iespējams nodot kaitīgos atkritumus.

Visiem interesentiem ir jāmeklē L&T Ekokonteiners!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā zināms, no 14. līdz 17. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 6. starptautiskā izstāde “Vide un Enerģija 2010”, kurā šogad tiks akcentēti energoefektivitātes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi, ko piedāvās uzņēmēji no Latvijas, Kanādas, Beļģijas, Vācijas, Lielbritānijas, Itālijas, Polijas, Čehijas, Lietuvas un citām valstīm.

Izstādes ekspozīciju papildinās daudzveidīga semināru programma par aktuāliem energoefektivitātes jautājumiem, klimata pārmaiņu tehnoloģijām, to finansējumiem un ilgtspējīgas “zaļās” enerģijas jautājumiem.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Vides ministriju, Rīgas Enerģētikas aģentūru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2010-10-08 Klāt Jūrmalas dienas Sanktpēterburgā
2010-10-08 Daugavpils cietoksnis un Augšdaugava izvirzīti UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajam sarakstam
2010-10-08 airBaltic atsakās no reģistrācijas maksas
2010-10-08 Apavu zīmola ECCO veikalu tīkls pievienojas BalticMiles
2010-10-08 Mīlētāji tiekas Turaidā
2010-10-08 Tradicionālo prasmju skola 2010 Vidzemē
2010-10-08 airBaltic pirmā Eiropā ievieš Apple iPad
2010-10-08 X Pāvesta Jāņa Pāvila Dienas svinības Daugavpils Poļu kultūras centrā
2010-10-08 Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde “Balttour 2011”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski