Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic nominēta kā pasaules labākā zemo cenu aviokompānija

2010-09-20

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic nominēta pasaules labākās zemo cenu aviokompānijas balvai The Budgies World Low Cost Airline Awards. Lēmumu nominēt airBaltic Labāko zemo cenu aviokompāniju kategorijā (Best Low Cost Airline) pieņem neatkarīga žūrija, kas pārstāv Pasaules zemo cenu aviosabiedrību kongresu (The World Low Cost Airlines Congress).

Bertolts Fliks, airBaltic prezidents un izpilddirektors: “airBaltic strādā pēc unikāla hibrīda biznesa modeļa, kas apvieno tranzīta aviokompāniju un zemo cenu aviokompāniju iezīmes. Veiksmīgā uzņēmuma restrukturizācija un mērķtiecīgais menedžments ir ļāvis airBaltic iegūt vairākus starptautiskus apbalvojumus par sasniegumiem kā tranzīta aviokompānijai. airBaltic nominācija starp pasaules labākajiem zemo cenu pārvadātājiem ir vērā ņemama atzinība mūsu zemo cenu struktūrai un pievilcīgajām aviobiļešu cenām.”

Pasaules zemo cenu aviosabiedrību kongress ir nominējis piecas aviokompānijas Labāko zemo cenu aviokompāniju kategorijā – airBaltic, Tiger, AirAsia, Ryanair, Spicejet, Air Arabia.

airBaltic ir saņēmusi Gada aviokompānijas 2009/2010 (Zelta balva) titulu, ko piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir arī Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs. Tā ir starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā, tās nozīme avioindustrijā pielīdzināma Oskara balvai kinoindustrijā.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz vairāk nekā 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Plašāka informācija par The Budgies World Low Cost Airline Awards apbalvojumu:
http://www.terrapinn.com/2010/budgies/


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga


 

Pēdējās ziņas

2010-09-20 Turaidas muzejrezervāta izglītojošās programmas skolēniem -raibas kā rudens lapas!
2010-09-20 Rudens tirdziņi Līgatnē
2010-09-20 Balso par labāko Ventspils 2010. gada fotoattēlu
2010-09-20 Sākusies pieteikšanās tālākizglītības studiju programmai „Latviešu dejas skola 6”
2010-09-20 Atklāta fotoizstāde „Ginesa rekods Ventspilī”
2010-09-16 BalticBike samazina cenas līdz sabiedriskā transporta biļešu cenu līmenim
2010-09-16 Jūrmala arvien aktīvāk veic mārketinga aktivitātes Krievijā
2010-09-15 Francijas jaunais cirks atkal Latvijā – divi spoži akrobātu dueti vienā vakarā!
2010-09-15 Palīdzēsim dzīvnieku patversmēm!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski