Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticBike samazina cenas līdz sabiedriskā transporta biļešu cenu līmenim

2010-09-16

No  šodienas pašapkalpošanās velonoma BalticBike samazina velosipēdu nomas cenu līdz 0,70 Ls stundā, kas nepārsniedz vienreizējas biļetes iegādes cenu pie sabiedriskā transporta līdzekļa vadītāja.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „BalticBike velosipēdi ir domāti ne tikai ārvalstu tūristiem, bet arī Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem. Aptuveni puse no velosipēdu nomātājiem ir Latvijas iedzīvotāji. BalticBike velosipēdu cenu pazemināšana līdz sabiedriskā transporta biļešu cenu līmenim ļauj pilsētniekiem izvēlēties ērtu un zaļāku alternatīvu pārvietošanās veidu sabiedriskajam transportam.”

BalticBike cenu samazināšana sakrīt ar Eiropas mobilitātes nedēļu no 16. līdz 22.septembrim. Tā ir sociāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt sabiedriskā transporta izmantošanu, kā arī biežāku pārvietošanos ar kājām un velosipēdiem. Eiropas mobilitātes nedēļas nolūks ir ne tikai cīņa pret piesārņojumu un troksni Eiropas pilsētās, bet arī pilsētnieku dzīves kvalitātes līmeņa uzlabošana.

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike veloparkā paredzēti 100 divriteņi, kas atradīsies 11 ērti pieejamās novietnēs Rīgā un Jūrmalā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto, cik ilgi vēlies, un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

airBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

Atverot 27 jaunus maršrutus, airBaltic šovasar kļuvusi par lielāko valsts aviokompāniju Eiropā pēc jaunatvērto reisu skaita un saņēmusi anna.aero ANNIES balvu. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2010-09-16 Jūrmala arvien aktīvāk veic mārketinga aktivitātes Krievijā
2010-09-15 Francijas jaunais cirks atkal Latvijā – divi spoži akrobātu dueti vienā vakarā!
2010-09-15 Palīdzēsim dzīvnieku patversmēm!
2010-09-15 Ingus Ulmanis ar “Brīnumskapi” atdos parādu bērnu mūzikai!
2010-09-15 Daugavpilī noritēs Baltu vienības dienas pasākums
2010-09-15 Notiks seminārs par ekotūrisma attīstību novadā
2010-09-15 Sākusies kandidatūru izvirzīšana konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums”
2010-09-15 airBaltic pasažieru skaits augustā palielinās par 21%
2010-09-15 Miķeļdienas gadatirgus Siguldā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski