Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sākusies kandidatūru izvirzīšana konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums”

2010-09-15

„Sunim draudzīgākais gada veikums” ir daļa no suņu labdarības pasākuma „BIG Match show”, kuru kopīgi vienlaicīgi visās trīs Baltijas Valsīs pirmo reizi organizē suņu aizsardzības biedrības un BIGBANK. Sākot ar šodienu līdz 26. septembrim ikviens ir aicināts izvirzīt kandidātu konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums”, kas šogad Latvijā notiks pirmoreiz.

Titulu par „Sunim draudzīgāko gada veikumu” piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai.

Titula kandidāts var būt fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, kas dzīvo vai darbojas Latvijā. Kandidātus var izvirzīt visas Latvijā dzīvojošās un darbojošās personas. Kandidatūra jāpiesaka, www.bigmatchshow.lv/konkurss

Pieteikumā jānorāda šāda informācija:
• kandidāta dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions)
• īss argumentēts paskaidrojums – komentārs, kāpēc tieši šis kandidāts ar savu darbību/rīcību cienīgs kandidēt uz attiecīgo titulu.
• Iesniedzēja dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions)

No visiem pieteikumiem žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, un uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 27.septembra līdz 11.oktobrim interneta vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss.

Titula ieguvējs tiks apbalvots tradicionālajā suņu labdarības izstādē BIG Match Show, kas norisināsies 17.oktobrī sporta centrā „Mežaparks”.

Konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” organizatori ir Juglas Dzīvnieku Aizsardzības Grupa un BIGBANK AS Latvijas filiāle. Konkurss norisinās suņu labdarības izstādes BIG Match Show ietvaros. Šogad izstāde BIG Match Show un konkurss Sunim draudzīgākais gada veikums notiks visās Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

BIG Match Show šogad Latvijā notiks otro reizi, un ir ikgadējā suņu labdarības izstāde Latvijā, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes.

 

Linda Zirdziņa,
Juglas suņu patversme
 

Pēdējās ziņas

2010-09-15 Miķeļdienas gadatirgus Siguldā
2010-09-15 airBaltic pasažieru skaits augustā palielinās par 21%
2010-09-15 Notiks seminārs par ekotūrisma attīstību novadā
2010-09-15 Daugavpilī noritēs Baltu vienības dienas pasākums
2010-09-15 Ingus Ulmanis ar “Brīnumskapi” atdos parādu bērnu mūzikai!
2010-09-15 Palīdzēsim dzīvnieku patversmēm!
2010-09-15 Francijas jaunais cirks atkal Latvijā – divi spoži akrobātu dueti vienā vakarā!
2010-09-10 Meža skola muzejā
2010-09-10 EIROPAS KULTŪRAS MANTOJUMA DIENAS 2010 "KULTŪRAS MANTOJUMS - MŪSDIENU IZAICINĀJUMS"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski