Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala piedalīsies starptautiskā tūrisma nozares seminārā „Baltic Connecting”

2010-09-10

Jūrmalas pilsētas dome aktīvi iesaistās jaunajā Latvijas tūrisma nozares seminārā „Baltic Connecting” un četras dienas, no 11. līdz 15.septembrim, Jūrmalā rīko ekskursijas Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Norvēģijas, Somijas, Ukrainas, Vācijas un Zviedrijas tūrisma uzņēmumu pārstāvjiem.

Darba seminārs, kurā būs iespēja tikies ar tūrisma nozares profesionāļiem un pārrunāt sadarbību, notiks 13.septembrī Rīgā. Aptuveni 200 semināra dalībnieku no dažādām valstīm tiks iepazīstināti ar prezentāciju „Jūrmala – lielākais kūrorts Baltijas valstīs, lieliska vieta atpūtai, darījumu tūrismam un Jaunā gada sagaidīšanai!”.

„Šī ir lieliska iespēja Latvijā vienuviet tikties ar tik dažādu valstu tūrisma nozares uzņēmumiem, kuriem ir interese par mūsu valsti un tās piedāvājumu. Mums, Jūrmalai, tā ir iespēja pastāstīt par sevi un iepazīstināt ar daudzveidīgo piedāvājumu potenciālajiem viesiem, kā arī dzirdēt profesionāļu viedokli par to, ko mums vēl vajadzētu pilnveidot un attīstīt šajā jomā,” norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Romualds Ražuks. „Dalība tūrisma nozares profesionāļu semināros un pieredzes apmaiņā gūtās atziņas mums vēl vairāk liek novērtēt, cik svarīgi ir panākt kūrortpilsētas statusa piešķiršanu Jūrmalai.”

Balstoties uz starptautiskā tūrisma nozares semināra „Buy Latvia. Buy the Baltics” iepriekšējo trīs gadu veiksmīgo pieredzi, Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar aviokompāniju „AirBaltic” no 11. līdz 15.septembrim rīko jaunu, plašāka mēroga tūrisma profesionāļu pasākumu, kas apvienos pircēju un pārdevēju tikšanos ar iespēju izzināt mūsu galvaspilsētu Rīgu, Latvijas lielākās pilsētas un reģionus.

Kā ik gadu, arī šogad Jūrmala aktīvi iesaistās šajā pasākumā un 11., 12., 14. un 15.septembrī pilsētā organizēs ekskursijas tiem tūrisma firmu pārstāvjiem, kuriem radusies interese apmeklēt Jūrmalu un arī turpmāk sadarboties ar kūrortpilsētas uzņēmējiem, lai nodrošinātu tūristiem un pilsētas viesiem augstas kvalitātes pakalpojumus.

 

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
 

Pēdējās ziņas

2010-09-10 EIROPAS KULTŪRAS MANTOJUMA DIENAS 2010 "KULTŪRAS MANTOJUMS - MŪSDIENU IZAICINĀJUMS"
2010-09-10 Meža skola muzejā
2010-09-09 Ekskursijas skolēniem “Avotos”
2010-09-09 Laumu dabas parks un atkritumu apsaimniekotāji firma “Piejūra” piedāvā izglītojošu ekskursiju skolēniem.
2010-09-09 Viesnīcas un citas tūrisma mītnes aicinās tūristus taupīt energoresursus
2010-09-09 Eiropas Kultūras mantojuma diena Turaidas muzejrezervātā
2010-09-07 Vēl šonedēļ var iesniegt fotogrāfijas Ventspils 2010. gada fotoattēlu konkursam!
2010-09-07 Jūrmalā notiks Raiņa 145.gadadienai veltīta konference
2010-09-07 Izstāde „Olesunnas jūgendstila arhitektūra”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski