Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

2010. gada 18. septembrī Bulduru Dārzkopības vidusskolas puķu dārzā notiks Rudens Stādu Parāde 2010

2010-09-07

Šā gada 18.septembrī pie Bulduru dārzkopības vidusskolas notiks gadskārtējā Rudens stādu parāde 2010. kuru sesto gadu pēc kārtas rīko Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Bulduru dārzkopības vidusskolu, to bez maksas varēs apmeklēt jebkurš interesents.

Rudenī stādu audzētāji parāda saviem klientiem sezonā saaudzēto jauno stādu produkciju visplašākajā daudzveidībā. Tieši rudenī ir vislielākais šķirņu piedāvājums, stādu izmēru un apjomu plašākās iespējas.

Šoruden satikties ar stādu mīļotājiem ieradīsies gandrīz visi lielākie un vairāki desmiti individuālie stādu audzētāji kopskaitā virs 50. Kā jau ierasts, parādes laikā varēs ne tikai iepazīt audzētājus, bet arī iegādāties Latvijā audzētus stādus no dažādiem novadiem. Rudens stādu parādē piedāvātais augu sortiments būs interesants, daudzveidīgs, kā arī Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstošs. Būs iespēja iegādāties dažādus skujkokus, dekoratīvos kokus un krūmus, ziemcietes, rozes, rododendrus, augļu kokus un ogulājus, sīpolpuķes, gumus, sēklas un kaktusus.

Šogad studentu un pasniedzēju izlolotais dārzs sakopts īpaši skaists par godu Bulduru Dārzkopības vidusskolas 100 gadu jubilejas svinībām. Skaistā vieta un krāšņie augi, ko sarūpējuši stādu audzētāji, pelnīti padara šo pasākumu par vieniem no krāšņākajiem rudens svētkiem. Apmeklētājus priecēs arī krāšņās Bulduru dārzkopības vidusskolas puķu dobes rudens ietērpā.

Vēlreiz atgādinām, ka augus konteineros un podos var stādīt dārzā no sala līdz salam. Rudens mitrajos apstākļos tie ieaugsies daudz labāk, prasot mazāk rūpes no dārza saimnieka. Sevišķi ieteicams pasteigties iestādīt pavasari ziedošos augus, lai tie jau spētu priecēt nākamajā pavasarī.

Pieteikšanās Rudens stādu parādei vēl turpinās. Tāpēc tiem stādu audzētājiem, kuri vēlas piedalīties Rudens stādu parādē, vēl ir iespēja pieteikties pa tālruni – 26680957 (Zane Zeltiņa) vai pa e-pastu stadi@stadi.lv. Sīkāka informācija www.stadi.lv.

Stādu audzētāju biedrība dibināta 2001. gadā un apvieno stādu audzētājus no visas Latvijas – no vismazākajiem līdz sabiedrībā labi zināmām un lielām kokaudzētavām. Organizācijas darbības mērķis ir stādu audzētāju, attiecīgo speciālistu un interesentu apvienošana, lai veicinātu nozares attīstību uzlabotu stādu audzētāju izglītības līmeni, ražošanas vidi un profesionalitāti lai veiksmīgi palīdzētu sabiedrībai veidot zaļu un sakārtotu dzīves telpu.

 Zane Zeltiņa,
SAB biroja vadītāja

 

Pēdējās ziņas

2010-09-07 Vēl šonedēļ var iesniegt fotogrāfijas Ventspils 2010. gada fotoattēlu konkursam!
2010-09-07 Jūrmalā notiks Raiņa 145.gadadienai veltīta konference
2010-09-07 Izstāde „Olesunnas jūgendstila arhitektūra”
2010-09-07 Eiropas literāro rezidenču centru tikšanās Ventspilī
2010-09-07 Septembrī Rīgas Jūgendstila muzejā – Dzejas mēnesis un Eiropas kultūras mantojuma dienas
2010-09-07 Dainu kalna radītāja Induļa Rankas darbu personālizstāde
2010-09-07 Ventspils muzejā: pilnīgākā Ventspils pilsētas 1915.-1916.gada naudas zīmju kolekcija
2010-09-07 Pasaules iemīļotāko dziesmu kaverversijas un aizraujoša šovprogramma šonedēļ Origo Summer Stage
2010-09-07 Projekta „Radošo sapņu fabrika” darbnīcas festivāla „Survival kit 2” ietvaros

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski