Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles mājas lapa tagad arī somu valodā

2010-09-06

No šīs nedēļas Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic lojalitātes programmas BalticMiles mājas lapa pieejama arī somu valodā. Līdz šim BalticMiles mājas lapa bija pieejama latviešu, angļu, krievu, igauņu, lietuviešu un vācu valodās.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “Somija ir straujāk augošais airBaltic tirgus, kur ik mēnesi pasažieru skaits palielinās par aptuveni 300%. Ņemot vērā BalticMiles klientu skaita pieaugumu Somijā, tagad lojalitātes programmas mājas lapa būs pieejama arī somu valodā.

Pateicoties tam, ka airBaltic veiksmīgi izvērš darbību un apkalpo 80 galamērķus Eiropā, NVS un Tuvajos austrumos, aviokompānija kļuvusi par Latvijas lielāko eksportētāju. 2010.gadā airBaltic prognozētais eksporta apjoms veidos 8% no Latvijas kopējā eksporta.”

airBaltic Somijā nodrošina lidojumus no desmit pilsētām – Helsinkiem, Lapēnrantas, Tamperes, Turku, Oulu, Kuopio, Vāsas, Kūsamo, Rovaniemi un Kitiles.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas un Ziemeļvalstu partneruzņēmumu lojalitātes programma, kura tika aizsākta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti vairāk nekā 20 partneri – airBaltic, Neste Latvija, Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, ESPA Riga, Islande Hotel, SAS, Sixt, Avis, Eurolines, LSG Sky Chefs, airBalticTravel.com, Līvu Akvaparks, kino Citadele, Kolonna, Amber SPA Boutique Hotel, Rantasipi Hotels, Cumulus Hotels, Neiburgs Hotel, Language Direct, Radisson Blu un Park Inn viesnīcas. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt un tērēt, lidojot ar airBaltic, izmantojot Eurolines/LUX Express autobusus, iegādājoties ceļojuma komplektus airBalticTravel.com. BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt pērkot degvielu Neste A24 degvielas uzpildes stacijās, norēķinoties ar Nordea izdoto BalticMiles MasterCard, maksājot par Latvijas Mobilais Telefons telekomunikāciju pakalpojumiem, uzturoties Radisson Blu, Park Inn vai citās viesnīcās, izbaudot ESPA Riga procedūras vai uzturoties Amber SPA Boutique Hotel, nomājot auto no Sixt vai Avis, izmantojot SAS piedāvātos lidojumus, pasūtot ēdienu airBaltic reisos no airCafe ēdienkartes, mācoties valodas Language Direct, pērkot kosmētikas produktus vai saņemot skaistumkopšanas procedūras Kolonna.

Punktus iespējams tērēt, iegādājoties kinoteātra biļetes kinoteātrī Citadele, izbaudot aktīvu atpūtu Līvu Akvaparkā vai vienkārši dodoties iepirkties www.balticmiles.com.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni.

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga


 

Pēdējās ziņas

2010-09-06 8. septembrī atklās izstādi “Riga Food 2010”
2010-09-06 Metu konkursā par Mākslas muzeja rekonstrukciju saņemti 28 arhitektu darbi
2010-09-06 Daugavpilī sāksies Starptautiskais plenērs "Marks Rotko"2010
2010-09-06 Septembra piedāvājums Turaidas muzejrezervātā
2010-09-06 Vienreizējs koncerts "Baroka metamorfozes" 7. septembrī
2010-09-06 Ķīpsalā būs skatāma interesanta pavārgrāmatu izstāde
2010-09-03 Pelnrušķītes ķirbja kariete – izstādē “Pet Ekspo” Ķīpsalā
2010-09-03 Svētdien Vērmanes dārzā varēs iepazīties ar interešu izglītības piedāvājumiem
2010-09-03 Jūrmala reklamēs sevi trīs Norvēģijas pilsētās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski