Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

NO 1. SEPTEMBRA - BIĻETES UZ IZRĀDĒM NOVEMBRĪ, DAILES TEĀTRA 90. JUBILEJAS MĒNESĪ

2010-08-31

1. septembrī sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm novembrī, kad gaidāmas divas pirmizrādes un tiks svinēta Dailes teātra 90. jubileja.

5. novembrī jubilejas svētku galeriju atklās Jāņa Lūsēna un Egila Zirņa mūzikla CEPLIS pirmizrāde. Stāsts par nesalaužamo latviešu biznesmeni un avantūristu Edgaru Cepli dzīvo leģendārajā filmā un uz teātru skatuvēm, bet šoreiz tas iedzīvosies jaunā muzikālā veidolā. Cepļa loma režisora Rolanda Atkočūna topošajā jauniestudējumā uzticēta Andrim Bērziņam. Pārējās lomās - Rēzija Kalniņa, Ieva Pļavniece, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, Intars Rešetins, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Artis Robežnieks, Ilze Vazdika, Olga Dreģe, Sarmīte Rubule, Valdis Liepiņš, Ivars Auziņš, Lauris Dzelzītis, Juris Bartkevičs un Juris Frinbergs.

Līdz jubilejas svinībām, kas kulminēs 19. novembrī, Dailes teātrī būs iespēja noskatīties labākās repertuārā esošās izrādes, kā arī vairāku izrāžu ATJAUNOJUMUS. 9. novembrī uz skatuves atgriezīsies Emīla Dārziņa, Raimonda Paula un Jāņa Jurkāna koncertstāsts MELANHOLISKAIS VALSIS. 10. novembrī Mazajā zālē tiks rādīta Alberta Remsdela Gērnija luga MĪLESTĪBAS VĒSTULES ar Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu. 14. novembrī Mazajā zālē atkal būs iespēja tikties ar Ģirtu Ķesteri un grupu „Dzelzs vilks” Aleksandra Obrazcova un Jura Kaukuļa rokpoēmā MAN ARĪ BŪTU BAIL. Savukārt 16. novembrī Mazajā zālē! Jānis Paukštello, Vita Vārpiņa, Artūrs Skrastiņš un Raimonds Pauls vedīs skatītājus Jāņa Petera dzejas pasaulē poēmā NAKTS PĒC TAUTASDZIESMAS.

19., 20. un 21. novembrī teātra 90. jubileja tiks sagaidīta ar koncertstāstu SPĒLĒJU, DANCOJU, kurā piedalīsies Dailes teātra esošie un bijušie aktieri, kā arī orķestris „Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā. 19. novembrī Dailes teātrī notiekošo būs iespēja vērot tiešraidē LTV1, kā arī klausīties LR1 un LR3.

Līdzās izrādēm teātra jubilejas ietvaros tiks izdots mūzikas albums „Spēlēju, dancoju”, notiks izstādes „Arhitekte Marta Staņa”, „Dailes teātra kostīmi” un „Plakāti Dailei”, būs iespēja skatīt Daili kinolentēs – izrāžu ierakstos un kinodokumentos, doties ekskursijā „Satura rādītājs”, kā arī ekskursijās ar arhitektiem Ievu Zībārti, Jāni Lejnieku un Vitu Bangu. Tiks izdota arī pavārgrāmata „Dailes teātra virtuve”.

Savukārt 26. novembrī Kamerzālē pirmizrādi piedzīvos Dž.Dž.Džilindžera iestudējums AMOUR FOU, kam pamatā ir Noras Ikstenas darbs. Tajā spēlēs Mārtiņš Počs, Kristaps Rasims un Elīna Dzelme.

 

Jūsu Dailes teātris

www.dailesteatris.lv

Pēdējās ziņas

2010-08-31 Jūrmalas pilsētas domē atklās netradicionālu izstādi
2010-08-31 Jūrmalas vasaras kūrortsezonas noslēgums 4. septembrī
2010-08-31 Pasniedz atzinību airBaltic – Latvijas lielākajam eksportētājam
2010-08-31 Kafejnīcas un restorāni visā Latvijā 1.septembrī gādās par īpašiem piedāvājumiem skolēniem un viņu vecākiem
2010-08-31 Skriešanas sacensību laikā Jūrmalā būs satiksmes ierobežojumi
2010-08-31 Tūristu skaits Jūrmalā turpina pieaugt
2010-08-25 Kuldīgas tūrisma attīstības centrs nākošnedēļ atklās jaunu unikālu pārgājiena maršrutu – „Lasies malā, bānis nāk!”
2010-08-25 JVLMA studente, ērģelniece Guna Skrima saņems „Talanta balvu” Amageras Mūzikas festivālā Dānijā
2010-08-24 Zviedru grupa „Zimmes” ceturtdien Origo Summer Stage

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski