Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas domē atklās netradicionālu izstādi

2010-08-31

Trešdien, 1.septembrī, plkst.15.00 Jūrmalas pilsētas domes Sēžu zālē atklās netradicionālu izstādi, kurā būs aplūkojami šovasar Mellužu estrādes radošajā darbnīcā no pārstrādātajām PET pudelēm tapušie interesantākie darbi.

Izstādes atklāšanā piedalīsies radošo darbu autori kopā ar saviem vecākiem un pārstāvji no akciju sabiedrībām „Latvijas Zaļais punkts” un „PET Baltija”, kā arī no pašvaldības.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Romualds Ražuks atzinīgi novērtē šīs vasaras atkritumu šķirošanas maratonu Jūrmalā un atzīst, ka viss, kas veicina atkritumu šķirošanu un pārstrādi otrreizējās izejvielās, padara pilsētu un Latviju tīrāku un skaistāku, jo videi draudzīgas atkritumu apsaimniekošanas paradumu ieaudzināšana iedzīvotājos ir ļoti nozīmīgs, uz ilglaicīgu dabas vides saglabāšanu vērsts pasākums.

„Šovasar Mellužu estrādē laikā no 30.maija līdz 29.augustam, tātad – visu vasaru, katru sestdienu pulcējās ģimenes ar bērniem. Šajos sarīkojumos darbojās arī radošās darbnīcas, kur 14 sestdienās tapuši neskaitāmi fantastiski darbi, ko veidojuši visu vecumu bērni, jaunieši un pat veselas ģimenes,” pastāsta sarīkojumu organizētāja, SIA „Dzintaru koncertzāle” valdes locekle Diāna Bērza.

Radošās darbnīcas Mellužos notika ciešā sadarbībā ar a/s „Latvijas Zaļais punkts” un pārstrādes uzņēmumu a/s „PET Baltija”, kas atvēlēja izejmateriālu – dažādu krāsu PET pārslas, ko ražo, pārstrādājot sadzīves PET jeb polietilentereftalāta pudeles, respektīvi, dzērienu iepakojumu.

 

Elita Cepurīte
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
 

Pēdējās ziņas

2010-08-31 NO 1. SEPTEMBRA - BIĻETES UZ IZRĀDĒM NOVEMBRĪ, DAILES TEĀTRA 90. JUBILEJAS MĒNESĪ
2010-08-31 Jūrmalas vasaras kūrortsezonas noslēgums 4. septembrī
2010-08-31 Pasniedz atzinību airBaltic – Latvijas lielākajam eksportētājam
2010-08-31 Kafejnīcas un restorāni visā Latvijā 1.septembrī gādās par īpašiem piedāvājumiem skolēniem un viņu vecākiem
2010-08-31 Skriešanas sacensību laikā Jūrmalā būs satiksmes ierobežojumi
2010-08-31 Tūristu skaits Jūrmalā turpina pieaugt
2010-08-25 Kuldīgas tūrisma attīstības centrs nākošnedēļ atklās jaunu unikālu pārgājiena maršrutu – „Lasies malā, bānis nāk!”
2010-08-25 JVLMA studente, ērģelniece Guna Skrima saņems „Talanta balvu” Amageras Mūzikas festivālā Dānijā
2010-08-24 Zviedru grupa „Zimmes” ceturtdien Origo Summer Stage

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski