Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Jūrmalas vasaras kūrortsezonas noslēgums 4. septembrī

2010-08-31

Jūrmalā aizvadīta kultūras notikumiem bagāta vasara, kas noslēgsies ar krāšņu pasākumu 4.septembrī.

Kūrorta sezonas noslēguma muzikāli izklaidējošā daļa sāksies plkst.14.00 ar pūtēju orķestru svētku gājienu no Dzintaru koncertzāles pa Turaidas un Jomas ielu līdz Majoru stāvlaukumam, kur turpināsies svētku koncerts.

Koncertā no plkst.15.00 līdz 17.00 būs Latvijas pūtēju orķestru defilē priekšnesumi, kā arī skanēs populāra estrādes un klasiskā mūzika Latvijas Universitātes pūtēju orķestra un solistu Žorža Siksnas, Ilonas Bageles, Naura Indzera, Ditas Lūriņas un Ingus Pētersona izpildījumā.

No plkst.17.20 līdz 18.00 turpināsies svētku noskaņas Jomas ielā ar pūtēju orķestru „Jūrmala”, jauniešu pūtēju orķestra „Auseklītis”, Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestra „SPO”, Jelgavas 4.vidusskolas pūtēju orķestra „Rota”, Jelgavas rajona pūtēju orķestra „Zelmeri” un pūtēju orķestru „Dobele” un „Ciemupe” priekšnesumiem.

Vērts šo atvasaras dienu izbrīvēt Jūrmalas apmeklējumam, jo līdztekus deviņu putēju orķestru daudzveidīgajiem priekšnesumiem skatītājus gaida arī pārsteigums – neparasta skatuve, uz kuras notiks daļa koncertu.

Savukārt Dzintaru koncertzāles 113. sezonas noslēguma koncerts sāksies plkst.19.00 Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē. Uz koncertu ielūdz Raimonds Pauls, Liepājas simfoniskais orķestris, un starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis” laureāti. Koncertā piedalās Raimonds Pauls, Liepājas simfoniskais orķestris, diriģents Atvars Lakstīgala, Lietuvas operas soliste Asmika Grigorjana, Lietuvas rokgrupas solists Jeronims Miļuss, solists Andris Ērglis, saksofonists Oskars Petrauskis un konkursa „Jaunais vilnis” dalībnieki – Intars Busulis, grupa „Lady’s Sweet”, Uku Sūviste un citi. Programmā skanēs populārākās ārijas no E.L.Vebera un L.Bernsteina mūzikliem.

Jūrmalas vasaras kūrortsezonas noslēguma koncertu ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu rīko Jūrmalas Kultūras centrs un Dzintaru koncertzāle.

Tiekamies Jūrmalā 4.septembrī!

Elita Cepurīte
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
 

Pēdējās ziņas

2010-08-31 NO 1. SEPTEMBRA - BIĻETES UZ IZRĀDĒM NOVEMBRĪ, DAILES TEĀTRA 90. JUBILEJAS MĒNESĪ
2010-08-31 Jūrmalas pilsētas domē atklās netradicionālu izstādi
2010-08-31 Pasniedz atzinību airBaltic – Latvijas lielākajam eksportētājam
2010-08-31 Kafejnīcas un restorāni visā Latvijā 1.septembrī gādās par īpašiem piedāvājumiem skolēniem un viņu vecākiem
2010-08-31 Skriešanas sacensību laikā Jūrmalā būs satiksmes ierobežojumi
2010-08-31 Tūristu skaits Jūrmalā turpina pieaugt
2010-08-25 Kuldīgas tūrisma attīstības centrs nākošnedēļ atklās jaunu unikālu pārgājiena maršrutu – „Lasies malā, bānis nāk!”
2010-08-25 JVLMA studente, ērģelniece Guna Skrima saņems „Talanta balvu” Amageras Mūzikas festivālā Dānijā
2010-08-24 Zviedru grupa „Zimmes” ceturtdien Origo Summer Stage

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski