Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Viesnīcu un restorānu nozare pulcējas uz Vasaras 8. sporta spēlēm

2010-08-24

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija /LVRA/, 2010. gada 21. augustā, rehabilitācijas centra „Līgatne” teritorijā organizēja LVRA Vasaras 8. sporta spēles.

LVRA 2003. gadā, ar mērķi veicināt LVRA biedru sadarbību, sportiski - humoristiskā garā popularizēt fiziskās aktivitātes, iedibināja nozīmīgu tradīciju - LVRA Vasaras sporta spēles.

Šodien droši varam apgalvot - LVRA Vasaras 8. sporta spēles ir apliecinājums tam, ka, lai katrs darbinieku kolektīvs būtu arī spēcīga komanda, svarīgi būt kopā ar kolēģiem gan darbā, gan atpūtā, neskatoties pat uz ekonomisko situāciju.

Šī gada pasākums kopā pulcēja vismaz 430 dalībniekus, kas ik dienu rūpējas par citu cilvēku labsajūtu, no 21 Latvijas viesmīlības uzņēmuma.

Turpinot tradīciju, LVRA Vasaras sporta spēles sākās ar atklāšanas parādi, kuras laikā pārstāvji no komandām, kas spēlēs piedalās pirmo reizi - „Baltic Taxi” un „ALTA” – mastā uzvilka LVRA karogu.

Šoreiz sporta spēļu tematika bija „Spoku medības”, kam pieskaņotas bija gan spēļu disciplīnas, gan dalībnieku noformējums.

Lai gan spēļu laikā lielākoties lija lietus, tas bija nespēcīgs to aktīvo sportotāju priekšā, kas turpināja gan komandu cīņas (“Noķertais spoks”, “ Lidojošais spoks”, “ Noburtā zeme”, “ Spociņu caurule”, „Raganas katls”, „Spoku joku gājiens"), gan individuālās sacensības (“Vampīra sirds”, “Spoku medības”, „Spoku mednieku aizsardzība”, „Izturīgākais spoku mednieks”). Spēļu noslēgumā visu pasākuma dalībnieku un līdzjutēju uzmanību piesaistīja „Spokainā stafete”.

Kad sportiskās aktivitātes bija beigušās, notika pasākuma jaukākais un intriģējošākais brīdis – apbalvošana. Apbalvoti ar diplomu, kausu un atbalstītāju sagādātām dāvanām tika katras disciplīnas pirmo trīs vietu ieguvēji, kā arī pirmās četras vietas kopvērtējumā. Šī gada uzvarētāji kopvērtējumā ir „Best Western Hotel Māra” komanda,
II vieta - viesnīca “Dzintara viesnīca”;
III vieta – “Clarion Collection Hotel Valdemārs”;
IV vieta – „Elefant Hotel”.
Pārsteiguma balvas saņēma arī beidzamās vietas ieguvēji, kā arī „Visspokainākā komanda” (Hotel Jūrmala spa”) un „Visdraudzīgākā komanda” (“Clarion Collection Hotel Valdemārs”).

Apbalvošanas ceremonijai sekoja saviesīgā daļa ar jautrām dejām līdz rīta gaismai.

Par LVRA Vasaras 8.sporta spēļu veiksmīgo norisi, sacensību organizatori izsaka pateicību:

- A/s "ALDARIS";
- A/S “CĒSU ALUS”;
- SIA "IĻĢUCIEMA MAIZNĪCA-KONDITOREJA" ;
- SIA RSKORPIONS;
- SIA VENDEN;
- SIA AVIRO;
- SIA BALTIC TAXI;
- SIA BBC PLUSS;
- SIA ISLANDE HOTEL;
- SIA TRAVELPORT,


kā arī informatīvajiem atbalstītājiem BALTICTRAVELNEWS.COM un žurnālam „HORECA”.


Uz tikšanos LVRA Vasaras 9. sporta spēlēs!!!


Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) ir profesionāla darba devēju organizācija, kas apvieno naktsmītnes un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus profesionālai sadarbībai, ar mērķi, uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti, sakārtot Latvijas viesnīcu tirgu un pārstāvēt Latvijas viesnīcu un restorānu biznesu pasaulē


Jānis Naglis
LVRA prezidents
 

Pēdējās ziņas

2010-08-24 Zviedru grupa „Zimmes” ceturtdien Origo Summer Stage
2010-08-24 Turaidā svinēs Līvu dienu
2010-08-24 Fliks: airBaltic ir visas Baltijas aviokompānija
2010-08-24 Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija un Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija aicina uz sadarbību politiskās partijas un to apvienības
2010-08-24 Notiks konkurss “Zaļās karotītes produktu parāde 2010”
2010-08-20 Rīgā notiks festivāla „Saldus Saule” afterparty koncerts
2010-08-20 Kalniešu spēles Siguldā jeb jautrākās brīvdienas pēc skotu receptes
2010-08-20 Rīgas svētku laikā visvairāk pasākumu būs 11. novembra krastmalā
2010-08-20 Rīgas svētkos savu prasmi demonstrēs pasaules aerobātikas elites piloti

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski