Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Labdarības akcijā „Uz skolu!” vāks ziedojumus maznodrošinātiem bērniem

2010-08-19

Jau otro gadu tirdzniecības centrs Spice Home un Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība Dace organizē labdarības akciju Uz skolu!, aicinot ikvienu no 24.–31. augustam ziedot lietas skolai, palīdzot bērniem no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā uzsākt jauno mācību gadu.

Labdarības akciju 24. augustā plkst. 12.00 ar svinīgu uzrunu atklās izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe. Atklāšanu vadīs pazīstamais aktieris Andris Bulis. Projektu ar saviem ziedojumiem atbalstīs politiķi Solvita Āboltiņa, Ingrīda Circene, Andris Bērziņš un Atis Pabriks, dziedātājas Aiša, Ella, Amber un Jenny May, dejotāji – Viola Abramova un Rihards Mailītis, Aleksandra Kurusova un Laura Kosīte, puiši no grupas PER, dietoloģe Lolita Neimane, psihoterapeite Aina Poiša un citas sabiedrībā zināmas personības.

Tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce: „Redzot lielo cilvēku atsaucību un atbalstu pērn, mums ir liels prieks atkal pulcēt ziedotājus, lai palīdzētu Latvijas mazturīgajiem bērniem uzsākt skolas gaitas. Ikviens ir aicināts atbalstīt trūcīgās Latvijas ģimenes un sarūpēt praktiskas lietas jaunajam mācību gadam, ziedojot mantas, kas pašiem nav nepieciešamas, bet var iepriecināt kādu citu. Atbalstīsim tos, kam šobrīd klājas visgrūtāk!”

„Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar tirdzniecības centru Spice Home, pērn akcijas laikā tika saziedotas divas tonnas skolai un sadzīvei nepieciešamu mantu. Nogādājot ziedojumus Latvijas pašvaldību sociālajiem dienestiem, kopīgi palīdzējām sagatavoties jaunajam mācību gadam skolēniem no bērnu namiem, internātiem un citu iestāžu audzēkņiem. Akcijā atbalstījām tādas skolas kā Rīgas nedzirdīgo internātpamatskolu, Rīgas speciālo pamatskolu-attīstības centru, Strazdmuižas vājredzīgo un neredzīgo bērnu internātskolu. Paldies visiem, kas iesaistījās - bērni bija no sirds iepriecināti par dāvanām!” sacīja Dace Dimitrijeva, Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības Dace valdes priekšsēdētāja.

Lai palīdzētu grūtībās nonākušajiem, kopīgi varam dāvāt kaut daļu no lietām, kas visvairāk nepieciešamas skolēnu ikdienai: kancelejas piederumi, skolas somas, galda lampas, grāmatas, spēles un rotaļlietas, bižutērija un nelieli aksesuāri bērniem, mēbeles, lietojami apģērbi, apavi, higiēnas preces, sporta tērpi un citas noderīgas lietas. Ziedojumus akcijai „Uz skolu!” pieņems t/c Spice Home (pretī t/c Spice) 1. stāvā centra darba laikā: 24. - 28. augustā un 30., 31. augustā no 10:00 – 21:00, 29. augustā no 10:00 – 20:00. Pie mantu ziedošanas vietas tiks novietota arī naudas ziedošanas kastīte – līdzekļi biedrībai Dace nepieciešami transporta izmaksām par mantu nogādāšanu Latvijas lauku reģionu skolās. Katrs ziedotājs saņems mazu piemiņas dāvanu – tās visiem atbalstītājiem sagatavojuši bērni, kuri vēlāk saņems akcijā sarūpētās mantas.

Saziedotās lietas, pateicoties Latvijas mazturīgo atbalsta biedrības Dace plašajam sociālo sadarbības partneru tīklam, tiks nogādātas Latvijas lauku reģionos – Suntažu sanatorijas internātskolai Ogres novadā, Upesgrīvas speciālai internātskolai Rojas novadā, Palsmanes speciālai internātskolai Smiltenes novadā, Rēzeknes logopēdiskajai internātskolai Rēzeknē, Jūrmalas speciālai internātskolai Jūrmalā, Īslīces vidusskolas maznodrošinātajiem un daudzbērnu ģimenēm Bauskas novadā.

Maija Trikule
Prospero sabiedrisko attiecību aģentūra
 

Pēdējās ziņas

2010-08-19 Teju 70 valstu arhitekti vēlas radīt jaunā airBaltic termināļa konceptu
2010-08-19 Nepamatots uztraukums par drošību Ventspils šaursliežu dzelzceļa aktīvajā ekspozīcijā
2010-08-19 Vienreizēja iespēja mēnesi pirms oficiālās atklāšanas apskatīt rekonstruēto Rīgas Krievu teātra ēku
2010-08-19 Dzelzs iegūšana no purva rūdas II
2010-08-19 Esplanādē darbojas Rīgas svētku tirdziņš
2010-08-18 Jaunās sezonas atklāšana Daugavpils teātrī
2010-08-18 No starptautiskās lidostas „Rīga” lidojumus sāks lidsabiedrība UTair Aviation
2010-08-18 20. AUGUSTĀ DAILES TEĀTRĪ IZDEVĪGĀ DIENA – LĪDZ DAILES TEĀTRA 90. JUBILEJAI 90 DIENAS!
2010-08-18 Augusts – kāzu laiks arī Turaidā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski