Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Daugavpils Starptautiskais maratons šogad plāno sasniegt dalībnieku rekordu

2010-08-12

22. augustā Daugavpilī notiks jau par tradīciju kļuvušais, sesto gadu pēc kārtas rīkotais Daugavpils Starptautiskais maratons. Plānots, ka šogad ar 500 dalībniekiem no Latvijas un kaimiņvalstīm tiks pārsniegts iepriekšējo gadu dalībnieku rekords. Daugavpils maratonu organizē Daugavpils pilsētas Sporta pārvalde un Daugavpils dome sadarbībā ar Nordea banku, kas ir pasākuma ģenerālsponsors.

Daugavpils maratons norisināsies svētdien, 22.augustā ar startu pulksten 12:00 Parādes ielā 7. Maratonā ikviens var izvēlēties sev piemērotāko distanci. Sportistiem, kas izlēmuši skriet tradicionālo maratona distanci, būs jāpieveic 4 distances apļi ar kopējo garumu - 42,195 km. Īsāka distance - Satelītskrējiens ir 10km garš. Savukārt, visi tie, kas vēlas izjust skriešanas prieku kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem, var piedalīties aptuveni 800 metru garajā Olimpiskās skrējēju dienas skrējienā.

Andris Dudelis, Daugavpils Starptautiskā maratona organizētājs un direktors: „Skriešana ir pamatā gandrīz visām sporta aktivitātēm. Ir svarīgi, ka mūsdienās, kad tendence pievērsties sportam samazinās, cilvēki tomēr saprot tā lielo nozīmi mūsu dzīvē. Šis maratons ir lieliska iespēja pavadīt dienu veselīgā gaisotnē, izmēģinot savus spēkus dažāda garuma distancēs ne tikai profesionāliem sportistiem, bet arī cilvēkiem, kam sports ir vaļasprieks. Visiem skrējējiem varu garantēt fantastisku gandarījuma sajūtu."

Pirmo vietu ieguvēji saņems arī naudas balvas. Ar 325 latu naudas balvu tiks apbalvoti maratona pirmo vietu ieguvēji sieviešu un vīriešu grupās. Otrās vietas ieguvēji saņems 200, bet trešās vietas ieguvēji - 150 latus. Visi maratona dalībnieki iegūs arī dažādas veicināšanas balvu no pasākuma organizatoriem.

Iesildīšanās maratonam jau 12.augustā
Lai maratons norisinātos veiksmīgi un dalībnieki jau laikus būtu kārtīgi sagatavojušies, visi skriet gribētāji ir aicināti piedalīties arī maratona iesildīšanās pasākumā - Maratona treniņskrējienā. 12.augustā pulksten 18:30 Dubrovina parkā tieši tur, kur notiks Daugavpils maratons, kopā ar organizatoriem notiks iesildīšanās aktivitātes un kopīgi noskriets arī pirmais maratona kilometrs. Dalībnieki saņems Nordea bankas pārsteiguma balvas. Jāuzsver, ka ikviens dalībnieks maratona treniņskrējienā varēs reģistrēt savu dalību Daugavpils maratonā.

Lolita Ratkeviča: Nordea bankas Daugavpils klientu apkalpošanas centra vadītāja: „Dalība skriešanas sacensībās ir ne tikai sportistu privilēģija. Tā ir lieliska laba laika pavadīšanas iespēja. Treniņā mēs gaidīsim visus skriet gribētājus, lai jau laicīgi visi kopā radītu un sajustu maratona patieso gaisotni."

Pieteikšanās
Dalībai Daugavpils Starptautiskajam maratonā var pieteikties Daugavpils maratona oficiālajā mājas lapā http://www.da-marathon.lv/ un Daugavpils filiāles Nordea klientu apkalpošanas centrā līdz 20.augustam. Dalību varēs pieteikt gan maratona treniņskrējiena laikā 12.augustā, gan pašā maratona dienā pasākuma norises vietā. Dalības maksa maratonistiem - 10 lati, satelītskrējiens - 3 lati un Olimpiskās skrējēju dienas skrējienam - 30 santīmi. Nordea klienti var saņemt 20 % atlaidi no dalības maksas.

Par Daugavpils maratonu:
Daugavpils maratons ir viens no vērienīgākajiem sporta pasākumiem Latgalē. Uz to ierodas daudzi ārvalstu dalībnieki, tai skaitā sportisti no Polijas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas. Daugavpils maratons izceļas ar plašu distanču klāstu - dalībnieku izvēlei ir pieejamas trīs distances - maratona distance (42,195 km), Satelītskrējiens (10 km), Olimpiskās skrējēju dienas skrējiens ģimenēm, bērniem un jauniešiem (no 0,891 km līdz 2,673 km). Trases sākums ir Parādes ielā pretī Dubrovina parkam. Skrējiens notiek pa Muzeja, Kandavas un Daugavpils ielu līdz pagriezienam uz Mežciemu. Atpakaļceļā tiek skriets pa Institūta ielu, Rīgas ielu, Teātra ielu, līdz nonāk atpakaļ maratona sākumpunktā - Parādes ielā.


 

Pēdējās ziņas

2010-08-12 Ventspilī norisinās foto festivāls „Art Camp 2010”
2010-08-12 Karlīnes ielas svētki Ventspilī
2010-08-12 Smiltenes novadā atklāj jaunus atpūtas un tūrisma objektus!
2010-08-12 Starptautiskā lidosta „Rīga” papildina prasību tiesā pret airBaltic par parāda piedziņu 3,4 miljonu latu apmērā
2010-08-10 Vasaras izskaņā Dzintaros notiks koncerts “Tautas deju pērles Jūrmalā”
2010-08-03 Ekspozīcijas zāle „CITI LAIKI” Kuldīgā
2010-08-03 30.-50.gadu romances un hiti
2010-08-03 VI Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki Īslandē
2010-08-03 Alekseja Naumova un Kaspara Zariņa LMA Multivizuālās glezniecības meistardarbnīcas 2010. gada maģistrantu darbu izstāde.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski