Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Karlīnes ielas svētki Ventspilī

2010-08-12

Sestdien, 28. augustā, jau otro reizi Ventspilī norisināsies Karlīnes ielas svētki. Šī gada svētku tēma – “Kad mēs augām…”. Karlīnes ielas svētku rīkotāji aicinās pakavēties atmiņās, atdzīvināt senus notikumus un sajūtas, kā arī rosinās ventspilnieku izpratni par pilsētas vēsturisko mantojumu un unikalitāti.

Svētki tiks atklāti Karlīnes un Vasarnīcu ielas krustojumā plkst. 12.00, kad iela iemirdzēsies sen aizmirstos tēlos, skaņās, krāsās, smaržās un garšās. Visas ielas garumā līdz pat Loču ielai karlīnieši dāvās prieku un jautrību ikvienam – gan Ostgala iedzīvotājiem, gan ciemiņiem.

Tāpat kā kādreiz svētku viesus priecēs kinoteātris „Venta” un seno atmosfēru izbaudīt aicinās restorāns „Baltika”. Iemūžināt sevi senos tērpos piedāvās foto ateljē, būs iespēja pārbaudīt spēkus dažādās veiklības disciplīnās, kā arī turpat uz ielas varēs tikt pie jaunām štātēm un piedalīties Karlīnes īpašajā modes skatē. Avīžu kioskā varēs iegādāties svētku avīzi un “visjaunākās” ziņas.

Ikviens tiks aicināts svētku izdarībās ar dziedāšanu, dejošanu un ēdiena degustēšanu. Kopības sajūtu radīs sadziedāšanās ar lielkori un tautā iemīļotiem solistiem no Ventspils un ne tikai.

Arī šogad ielu piepildīs kūpinātu zivju smarža. Gan liels, gan mazs varēs iegādāties gardumus vēdera priekam, smukumlietas acu priekam, kā arī baudīt bezmaksas cienastu.

Mazākos svētku viesus ar spēlēm, gardumiem, kustoņiem, dziesmām un jokiem sagaidīs “Bērnu pasaule”. Svētkus noslēgs sadancošanās kopā ar “Baltajiem lāčiem”, saldo 70. un 80. ārzemju un latviešu hitu ritmu „Retro disko”.

Visu pat izstāstīt nevar, cik jautri un labi būs arī šogad! Un tāpēc ikviens tiek aicināts līdzdarboties svētku sagatavošanā! Varbūt kādam ir šujmašīna, grāmatas, avīzes, skaņu plates, kasetes un lentes, no kurām jau sen ir gribēts atbrīvoties? Varat to visu nogādāt Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.

Karlīnieši ar lielāko prieku pieņems šīs lietas un izmantos svētku organizēšanā! Ja sainis par lielu, lūdzam zvanīt pa tel. 28458018, un karlīnieši palīdzēs tās nogādāt vajadzīgā vietā.

Bez Tevis svētki nebūs izdevušies šā kā tā! Tā ka – riktējies un nāc, veidosim svētkus kopā!


Raitis Roze
Karlīnes ielas svētku darba grupas dalībnieks
 

Pēdējās ziņas

2010-08-12 Daugavpils Starptautiskais maratons šogad plāno sasniegt dalībnieku rekordu
2010-08-12 Ventspilī norisinās foto festivāls „Art Camp 2010”
2010-08-12 Smiltenes novadā atklāj jaunus atpūtas un tūrisma objektus!
2010-08-12 Starptautiskā lidosta „Rīga” papildina prasību tiesā pret airBaltic par parāda piedziņu 3,4 miljonu latu apmērā
2010-08-10 Vasaras izskaņā Dzintaros notiks koncerts “Tautas deju pērles Jūrmalā”
2010-08-03 Ekspozīcijas zāle „CITI LAIKI” Kuldīgā
2010-08-03 30.-50.gadu romances un hiti
2010-08-03 VI Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki Īslandē
2010-08-03 Alekseja Naumova un Kaspara Zariņa LMA Multivizuālās glezniecības meistardarbnīcas 2010. gada maģistrantu darbu izstāde.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski