Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vasaras izskaņā Dzintaros notiks koncerts “Tautas deju pērles Jūrmalā”

2010-08-10

Vasaras izskaņā, 29. augustā plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē krāšņā un sirsnīgā koncertā “Tautas deju pērles Jūrmalā” sadancos Latvijas vadošie tautas deju kolektīvi “Teiksma”, “Līgo”, “Dancis”, “Gatve” un “Daiļrade”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – horeogrāfs Jānis Ērglis.

Koncerta programmā iekļautas pēdējos gados tapušās jaunrades dejas “Ai, zaļā birztaliņa”, “Man deviņi bāleliņi”, “Pēc tolkas”, kā arī laika pārbaudi izturējusī, par skaistāko deju dēvētā “Gatves deja” un citas no 2008. gada Dziesmu un deju svētku repertuāra, deju jaunrades skatēs godalgotie jauniestudējumi, gan arī dejas, kas vienkārši ir mīļas dejotājiem un skatītājiem. Koncertā būs skatāmas Jāņa Ērgļa, Jāņa Purviņa, Egila Poļa, Rolanda Juraševska, Guntas Skujas un citu horeogrāfu veidotās dejas.

Koncerta un TDA “Teiksma” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis saka: “Katru gadu augusta beigās par tradīciju kļuvušais koncerts pulcē labākos deju kolektīvus, lai sagādātu patiesu prieku un emocionālu gandarījumu gan skatītājiem, gan pašiem dejotājiem. Esmu pārliecināts, ka arī šī koncerta apmeklētāji gūs gandarījumu gan no liriskajām, gan jautrajām dejām, un sajutīs milzīgo emociju lādiņu, kas staro no dejotājiem”.

Dzintaru koncertzālē mirdzēs šobrīd labākie Latvijas tautas deju ansambļi, kas savu varēšanu pierādījuši daudzu gadu garumā. Visi kolektīvi var lepoties ar lielu pieredzi, plašu koncertdarbību gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī milzīgu skatītāju mīlestību.

Koncerta biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, Dzintaru koncertzālē, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv . Biļešu cenas: no Ls 3,5 līdz Ls 5.

Koncerta rīkotājs ir “BT 1 Music” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi un Dzintaru koncertzāli.


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore
 

Pēdējās ziņas

2010-08-03 Ekspozīcijas zāle „CITI LAIKI” Kuldīgā
2010-08-03 30.-50.gadu romances un hiti
2010-08-03 VI Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki Īslandē
2010-08-03 Alekseja Naumova un Kaspara Zariņa LMA Multivizuālās glezniecības meistardarbnīcas 2010. gada maģistrantu darbu izstāde.
2010-08-03 No starptautiskās lidostas „Rīga” lidojumus sāks lidsabiedrība UTair Aviation
2010-08-03 Aicina iesniegt priekšlikumus iekškvartālu remontiem un rotaļlaukumu iekārtošanai
2010-07-30 Toms Džonss izdod jaunu albumu
2010-07-30 Ceļojuma fotopiezīmes par Latviju
2010-07-29 Jau šajā nedēļas nogalē Limbažos svinēs pilsētas svētkus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski