Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ceļojuma fotopiezīmes par Latviju

2010-07-30

Krievijas fotogrāfa Aleksandra Terjohina fotoizstāde “Latvija. Krievijas ceļotāja ceļojuma piezīmes” no 2.augusta būs aplūkojama sanatorijā “Jantarnij bereg”. Jūrmalā autors iepazīstinās ar savu Latvijas redzējumu.

Izstāde ir daļa no starptautiskā kultūras un izglītības projekta “Kaimiņi”, ko realizē A.Puškina muzejrezervāts “Mihailovska” un Latvijas Puškina biedrība pierobežas sadarbības kultūras jomā ietvaros.

Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs unikāla iespēja ieraudzīt Latviju caur ārzemnieka fotoobjektīvu. Izstādes mērķis – mudināt skatītājus atlikt malā darbus un doties ceļojumā pa Latviju, kurā ir tik daudz nostūrīšu, kur rit rāma un nesteidzīga dzīve. Autors apmeklējis un fotogrāfijās iemūžinājis Siguldu, Cēsis, Āraišus, Bausku, Rundāli, Kuldīgu, Sabili, Ventspili, Kolku, kā arī Jūrmalu un Rīgu.

Šī ir jau otrā A.Terjohina fotoizstāde. Pirmā aicināja ceļojumā pa Krieviju. Būdams amatieris foto jomā, A.Terjohins fotografēja savu dzimto zemi, kāda tā viņam atklājās īsos brīvajā laikā notikušajos braucienos. Pērn izstādi “Ceļojums uz Krieviju” ar sajūsmu uzņēma Maskavas kritiķi, pēc tam tā bija aplūkojama Jaroslavļā, patlaban ir izstādīta Pleskavas muzejrezervātā, bet pēc tam ceļos uz Veļikijnovgorodu.

Ieeja izstādē “Latvija. Krievijas ceļotāja ceļojuma piezīmes”, kas būs aplūkojama sanatorijas Mazajā konferenču zālē, ir bezmaksas. Darba laiks no plkst. 10 līdz plkst.19.


Sīkāka informācija par izstādi mājaslapā www.sanatorij.lv

Oļegs Baranskis
projekta koordinators
 

Pēdējās ziņas

2010-07-30 Toms Džonss izdod jaunu albumu
2010-07-29 Jau šajā nedēļas nogalē Limbažos svinēs pilsētas svētkus
2010-07-29 Polija interesēta sadarbībā ar Jūrmalu ekonomikas un tūrisma jomā
2010-07-29 Portugāles flīžu māksla Rīgas Porcelāna muzejā
2010-07-29 Viesnīcas Radisson Blu un Park Inn pievienojas BalticMiles
2010-07-29 Ventspilī atklās Baltijā lielāko viengadīgo puķu dobi
2010-07-27 Konkursa „Jaunais vilnis” laikā plānoti satiksmes ierobežojumi
2010-07-21 Uldriķu „satikšanās” galerijā „Promenade”
2010-07-20 Origo Summer Stage stacijas laukumā sagaida jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis” organizatorus un dalībniekus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski