Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Viesnīcas Radisson Blu un Park Inn pievienojas BalticMiles

2010-07-29

Rezidor Hotel Group ir pievienojusies Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic lojalitātes programmai BalticMiles. BalticMiles dalībnieki tagad var nopelnīt 500 punktus par vienu apmešanos viesnīcās Radisson Blu vai Park Inn viesnīcās Eiropā, Vidējos Austrumos vai Āfrikā.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “Viesnīcas Radisson Blu un Park Inn ir lielisks partneru programmas BalticMiles papildinājums. BalticMiles arvien vairāk paplašina darbību ārpus Baltijas reģiona, kļūstot par starptautisku lojalitātes programmu, tādējādi vēl izdevīgāku mūsu klientiem.”

“Partnerība ar BalticMiles nostiprina Rezidor vadošo stāvokli Baltijas valstu tirgū”, saka Rezidor viceprezidents tirgvedības un klientu attiecību jautājumos Džons Kenedijs (Kennedy). “Kopš 2010. gada jūnija Rezidor grupa pārvalda 9 bijušās viesnīcas Reval Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pašlaik Rezidor grupas Baltijas valstu portfelī ir 13 strādājošas viesnīcas ar vairāk nekā 3 000 numuru”, turpina Dž. Kenedijs.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti vairāk kā 20 partneri – airBaltic, Neste Latvija, Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, ESPA Riga, Islande Hotel, SAS, Sixt, Eurolines, LSG Sky Chefs, airBalticTravel.com, Līvu Akvaparks, Parex Plaza, Kolonna, Amber SPA Boutique Hotel, Rantasipi Hotels, Cumulus Hotels, Language Direct, Radisson Blu un Park Inn viesnīcas. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt un tērēt, lidojot ar airBaltic, pērkot degvielu Neste A24 degvielas uzpildes stacijās, norēķinoties ar Nordea izdoto BalticMiles MasterCard, maksājot par Latvijas Mobilais Telefons telekomunikāciju pakalpojumiem, uzturoties Radisson Blu, Park Inn vai citās viesnīcās, izbaudot ESPA Riga procedūras vai uzturoties Amber SPA Boutique Hotel, nomājot auto no Sixt, izmantojot Eurolines/LUX Express autobusus vai SAS piedāvātos lidojumus, pasūtot ēdienu airBaltic reisos no airCafe ēdienkartes, iegādājoties ceļojuma komplektus airBalticTravel.com, pērkot kosmētikas produktus vai saņemot skaistumkopšanas procedūras Kolonna, iegādājoties kinoteātra biļetes Parex Plaza, mācoties valodas Language Direct, kā arī izbaudot aktīvāku atpūtu Līvu Akvaparkā.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama Baltic Outlook žurnālā lidmašīnā, airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz airBaltic zvanu centru.
 

Pēdējās ziņas

2010-07-29 Jau šajā nedēļas nogalē Limbažos svinēs pilsētas svētkus
2010-07-29 Polija interesēta sadarbībā ar Jūrmalu ekonomikas un tūrisma jomā
2010-07-29 Portugāles flīžu māksla Rīgas Porcelāna muzejā
2010-07-29 Ventspilī atklās Baltijā lielāko viengadīgo puķu dobi
2010-07-27 Konkursa „Jaunais vilnis” laikā plānoti satiksmes ierobežojumi
2010-07-21 Uldriķu „satikšanās” galerijā „Promenade”
2010-07-20 Origo Summer Stage stacijas laukumā sagaida jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis” organizatorus un dalībniekus
2010-07-20 Ziedu paklāja veidošanas laikā Ventspilī tiks slēgta satiksme vairākos ielu posmos
2010-07-09 XII Latvijas amatierteātru salidojums Balvos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski